На desi_slava на вилата ....

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Светката »

Чудесно и цветно е, всичко на тая ваша готина вила :daaa:
Потупвам те по рамото :dovolen: Браво! :ieeee: :ieeemyzh:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Emilly1212 »

Деси :gush: разликата е изумителна. Справила си се прекрасно! Огромно разнообразие от растения! Много ми харесва твоето място, радвам се, че вече имаш своя тема и често ще бъда тук! :tzvetentze:
Лимоновата ти мащерка на слънце ли е?
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от dar »

Деси, не си личи да си скарана с мотиката.Прекрасно е всичко, което сте направили :tzvetentze: Очите колко са годишни?
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от ToBo »

Преди да си пуснеш тема, наистина мислехме, че са само рози :lol: Сега знаем, че най-садистично си крила другите красоти :hihihi:
Много ви е хубаво! И не знам с какво си скарана, но в твоята градина винаги ме психира и комплексира това, че нямаш кьорав плевел :shock:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Гео, граф »

Забелязала съм, че няма нито една градина тук, която да е погрозняла след като собственика й е открил форума. Всеобщата ни любов към цветята, ежедневните ни контакти, постоянното разглеждане на все по-хубави градини, нови и нови китки, дизайнерски пипнати кътчета, групиране, подреждане, оформяне... Ами ние всеки ден се учим, виждаме невиждани неща и се обогатяваме :!: Смисъла на институцията Хобикафе отдава вече надхвърля обикновеното получаване на информация за някое цвете, което може да се открие на много места из нета. Форума осмисля и допълва удоволствието от заниманието с любимото хоби, а контактите и приятелствата са силни и дълбоки. Ей такива мисли ми се въртят в празната глава, като гледам снимките на Деси. И много, ама много ми се ходи при нея :angelche:.

Дес, след Кавала където имах възможността да общувам с теб повече от когато и да било преди, след като ти надувах главата с досадното си бърборене, след като си разказахме най-различни неща, гледам и усещам градината ти по съвършено различен начин. Вградила си себе си в нея, проектирала си фината си душевност и се е получило нещо чудесно като теб. Благодаря ти за всичко, което даваш, споделяйки тук :liubov: :gush: :tzvetentze:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 287 пъти
Получил благодарност: 238 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от darina1960 »

Аз съм виждала тази градина два или три пъти на живо. Много е хубаво там, хора. :daaa: А по-хубавото е, че това място е отражението на Деси. Стъкната, подредена и истинска. :tzeluvka:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Дес, вярно, че нямаш тема. :?: Как ги правите тези работи? Ти, Саша, Тобо... и още там "ветерани" в този форум. Да ти казваме сега "добре дошла"...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Наистина доста си се потрудила през годините. Много ти се радвам. :tzeluvka:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Dewina »

darina1960 написа:Аз съм виждала тази градина два или три пъти на живо. Много е хубаво там, хора. :daaa: А по-хубавото е, че това място е отражението на Деси. Стъкната, подредена и истинска. :tzeluvka:
Така е - и скромен човек, деликатен и ненатрапващ се...Верен приятел...Деси, пак огледах хуууубаво тез балкански делви :potekoha:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от desi_slava »

Благодаря ви :liubov:
dar, Очите са от есента на 2011 . При мен последните няколко години розите измръзват много и всяка пролет сме почти на рестарт , но тази е отличничка!
Emilly1212, лимоновата мащерка е на слънце цял ден - то при мен сенки няма :snif:
Тобич , dar , бях скарана с мотиката - до преди няколко години. Като млада булка свекърите ме заведоха на село да се копае лозе - 20 минути след като мятах мотиката ме върнаха да готвя :lol: :lol: Странното е ,че в един момент просто изпитах потребност от работа в градината.Не знам дали защото местенцето си е наше или с годините човек се променя, но изпивам нужда да се ровя в пръстта. 8-)
Гео , толкова ми беше приятно да си бъбрим - ти си невероятен разказвач :tzeluvka:
Даре, срамота :svekurva: не знам от кога не си идвала :gush:
Девина, :tzvetentze:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от iv.tarlen »

Деси, ти си пич!И аз като Гео имах тази възможност на Кавала да бъда по-близко до теб и да си бъбрим, и много смях имаше.Градината ти е красива, има въздух,има любов и много слънце.Как поливаш цветята, видях капково.
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от цер »

Много,ама много хубаво
:tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”