Търси се!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
dal

Re: Търси се!

Мнение от dal »

bimbargo написа:Сега няма да споря с теб кой кого познава по-добре. Нещата не са само черни и бели ако предпочитанията ни да са повече за черния.
айде къш ,че пак ще ти писнат фенките като линейки кой трепе бимчето :hihihi:
какво нонстоп се навираш?
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Търси се!

Мнение от bimbargo »

Доста ти е ограничен интелектуалния багаж. Ама доста.
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
dal

Re: Търси се!

Мнение от dal »

bimbargo написа:Доста ти е ограничен интелектуалния багаж. Ама доста.
ти като си интелигентен , отдавна трябваше да се сетиш , че ако липсваш на някого -той знае къде да те намери ;
то ако беше интелигентен този клуб нямаше да го има

нали прочете каквото изтрих?
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Търси се!

Мнение от Blue sky »

bimbargo написа:Сега няма да споря с теб кой кого познава по-добре. Нещата не са само черни и бели ако предпочитанията ни да са повече за черния.
Не предпочитам нищо, и съм напълно наясно че нещата са винаги сиви :nod: къде повече, къде по-малко.
Просто знам каквото знам, докато ти изглежда, доста неща не ги знаеш, а са от категорията, които си длъжен за знаеш, защото пряко те засягат, това е! А пък дали ги знаеш и се правиш, или наистина си вярваш и не ги знаеш това вече е друг въпрос, и в двата случая обаче нещата са сиви, ама като мръсно пране сиви.
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Търси се!

Мнение от Moria »

Blue sky написа:Изчезна от Бимбаргово, защото навреме разкри кой какъв е, на другите ни трябваше повече време :snif:
:daaa: Първо отказа да бъде модератор , защото беше отвратена, после съсем отказа да бъде част от форума. Просто тя го направи по тих и интелигентен начин, без патардии. :mrgreen:
На мен също ми липсва нейното цветно присъствие и :stiskam: надявам се да е добре и да е намерила своето място.
Изображение
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Търси се!

Мнение от bimbargo »

Като цяло хората са неблагодарни и егоисти. Това е. В случая с Dal и интриганти.
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
dal

Re: Търси се!

Мнение от dal »

bimbargo написа:Като цяло хората са неблагодарни и егоисти. Това е. В случая с Dal и интриганти.
скъпо момче , в реалния живот ти и аз даже не обитаваме една и съща вселена.
не се изказвай неподготвен , защото от 12 години съм в нета и като твоите "правила" и "форумни нрави" никъде не съм срещала , и за това си виновен изцяло и само ти.
Като изключим теб /адски ме дразниш страшно мразя голи охлюви/лично аз на хората съм въртяла тук само колетни пратки и нито една интрига. Не съм шушумига като теб и каквото мисля го казвам открито-мен интригата не ми е нужна щото нямам какво да ми обслужи, ясно ли ти е?
Интриги въртиш ти , защото ти изтръпва джоба и все по зле ще става с трафика....
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Търси се!

Мнение от Blue sky »

Мисля, че току-що доказа, че Дал е права в твърденията си :nod: :daaa:

Също мисля, че тази дискусия току-що се изчерпа и премина от изясняване на един въпрос към ненужно, излишно категоризиране :nod: . За интриганти, справка модератори :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Търси се!

Мнение от bimbargo »

dal написа:
bimbargo написа:Като цяло хората са неблагодарни и егоисти. Това е. В случая с Dal и интриганти.
скъпо момче , в реалния живот ти и аз даже не обитаваме една и съща вселена.
не се изказвай неподготвен , защото от 12 години съм в нета и като твоите "правила" и "форумни нрави" никъде не съм срещала , и за това си виновен изцяло и само ти.
Като изключим теб /адски ме дразниш страшно мразя голи охлюви/лично аз на хората съм въртяла тук само колетни пратки и нито една интрига. Не съм шушумига като теб и каквото мисля го казвам открито-мен интригата не ми е нужна щото нямам какво да ми обслужи, ясно ли ти е?
Интриги въртиш ти , защото ти изтръпва джоба и все по зле ще става с трафика....
Определено сме от различни вселени. И понеже съм и тъп, това с джоба и трафика не го разбрах. :hmmm:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Търси се!

Мнение от lila »

:lol: :lol: :lol: Как няма нищо мъжко у теб, ама нищичко :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”