Здравейте,аз съм Оля

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ivanina »

Тази градина , и съвсем без нищо да остане , а само пет , шест ниски зелени топки от отсрещната далечинка да пренесеш и засадиш в нея - пак ще изглежда приказно! Заобиколена си...притежаваш страхотна природна картина Оля!...дано го осъзнаваш и цениш. :nod:
Защото градина можеш да си направиш всякак , но природната гледка няма как да я докараш до вас. :mrgreen:
Добре дошла! :tzvetentze:
Оля написа:Изображение Това пак за съжаление е стара снимка.Сега,където са камъните ми са билките и зеленчуците.
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

prijatel62 написа:
Оля написа:Тъй като в нашето семейство никой не обича да снима, повечето от снимките са правени от приятели.За съжаление нямам снимки преди и след,що се отнася до старотиите. Оправяла съм врати, шкафчета, дюшеме съм състарявала.Мога да кача някои снимки на парцалените ми истории.Тях ги правя ръчно.
Харесва ми. Как го състаряваш дюшемето, Оля?
Здравей, prijatel62, ремонтирала съм един апартамент от 30те години, който имаше боядисано дюшеме. Аз процедирах така (след като го изциклиха естествено) - първо го байцвам с цвят тик, след това го изшкурвам, докато белне на места, изчиствам прахоляка и лакирам с безцветен лак. Изображение
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Изображение Благодаря на всички, които са ми писали.Научила съм много от всички вас и съм ви наистина задължена. Надявам се с времето и аз да допринеса за развитието на форума. А сега усмивка с Лебовски ;) Изображение
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ra4eto »

Лебовски е не сбъдната мечта на ММ,и за сметка на това спокойно и добро английско момче,сега отглеждаме английска дама беладжийка-бигъл!
Целунете го муцуната от нашето семейство.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Margaritenia »

Оля, привет и от мен и добре дошла! :tzvetentze:
Ти сърце нямаш, момиче, цели 5 години да криеш толкова интересни неща от форума, то градина, то хоби, то любимци (уникални са):)))))))))
Страхотно е, че освен да градинарстваш и твориш пачуърк, от тук насетне ще намираш време и да снимаш, както си обещала по-напред в темата, за да радваш и нас с красотата около теб!
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Diadolin1975 »

Здравей,Оля много се радвам ,че си се престрашила най после да се присъединиш в този прекрасен форум Поздрав за това,че си успяла да качиш снимки с което начинание аз все още се боря.предполагам,че проблема е или вьв липсата на компютър имам само таблет и джиесем или високата резолюция на снимките, но ще намеря начин.И аз като теб имам много кучета и в къщи е една малка зоологическа градина.Едно от хобитата ми е Кинологията и сьм участвала и на изложби така ,че може спокойно да говориш с мен по тази тема.Запалена сьм и по декупаж и Пачуърк и сьм решила да си купя шевна машина и да се уча.И отново здравей!!!
sasha

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от sasha »

Оля, добре дошла и от мен!
Чета, чета и не мога да разбера к'во е туй чудо 5 години под масата :ufff:
Нищо, хайде ще простим...
Ама 4 декара си е чисто богатство! Обзема ме не толкова благородна завист.
Освен дето си чела и много си пипала в тази градина. Изглежда ми много премерена и подредена.
Давай още снимки.
Малката Ида

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Малката Ида »

Здравей, Оля :tzvetentze:
Много красоти....все са ми на сърце :potekoha: Ще ти бъда често на гости :liubov2:

Сърдечно благодаря,за споделеното :tzeluvka: :tzvetentze:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Преди всичко, аз ви благодаря. Учила съм се от всички вас.Не искам да изброявам любими градини, защото със сигурност ще пропусна някоя.Проблемът с по-големите дворове е,че никога не мога да го докарам да е спретнат навсякъде-ту ще е израснала тревата, ту ще има натурии и т.н. Освен това , заради "работата" на кучетата съм се специализирала в арт инсталациите с подръчни материали(столове, пейки...).Абе , с две думи не ми е скучно. Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Гео, граф »

Оля написа:... съм се специализирала в арт инсталациите с подръчни материали (столове, пейки...)...]
Брех, закова ме, Оле :o :shock: :potekoha: :potekoha: ! Дай боже всекиму такава специализация :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”