Зеленият фотообектив на Dewina

Публикувай отговор
elena kirilova

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от elena kirilova »

Девина, идеални са. Благодаря ти. Ако можеш вземи едни от по големия размер. Пиша от телефон. Много ти благодаря
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от hrissi2009 »

Боже, какво ли ще има на тези "Градински сънища".
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от къщичка »

http://www.motorco.biz/catalog/popup_gloves.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Определяне размера на ръкавиците.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от calico »

Значи, Девина, ако ще вземаш ръкавици, аз съм 8/М
и ...ако може, и за мен един чифт, но ме е срам, да си кажа, че така те натоварваме- и със време, и финансово :oops: :oops: :oops:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Това са книгите за руските люляци. alina организира купуването и доставката до Варна. Много се радвам, ама много!
И съм много благодарна на alina- една Руска Душа :liubov: :tzvetentze:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Dewina »

Gartenträume Berlin 17-19.02.2017

Изображение

Тази събота или неделя ще посетя, както обещах, ежегодния междунарoдeн панаир "Градински сънища Berlin 2017 - зелено място за срещи" - там ще със Зеления фотообектив.
Каква атмосфеpа ще ни чака нa "зеленотo мястото за срещи" - видео от миналогодишния панаир:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Публикацията ми за Берлинския панаир ще е последнaта туk. Много се надявам администратор/модератор да устоu нa порива си дa я изтрие и моля да не се чете личната ми корепоненция на лични - унизително е. :sno:

За мен свободата е много важна. Дори в избора на цветя, дори в избора на място, където да споделяш жаждата/копнежа си за красота. Не искам да съм част от това място (не пиша форум, защото мисля, че това не е форум)...

Всички прекрасни, интелигентни, горди и достойни хора, които "срещнах" тук - ще нося в сърцето си :sheart: ... Ще си пишем, ще се сpещнeм, ще садим рози с друга енергия и послание.

Напускам форума, не защото съм от Варна, а защото случайно "Варна" стана нарицателно на Духa, на Свободата, на развитuето.... Нa Истината като начин на Живот.

Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от Тутти »

Dewina,колкото и странно да звучи поста ти,аз те разбирам напълно. :liubov:
Свободата не е занимание за всеки,трудно остава несмачкана,непродадена,непредадена,защото или е в чипа ти,или е затворена функция.Ти успя да я запазиш.
Тук има прекрасни хора,както и не толкова прекрасни.Уж всички сме равни,но някои са по- равни.И ако някой се опитва да промени истината в миналото,разчита тази промяна да му осигури бъдещето,както ще е удобно за него.Сложни работи,но така било в живота,някой каза.Нали знаеш,има светли и тъмни навсякъде и във всичко.Важното е да имаш сетивност да ги различиш.Дано винаги да успяваш,защото може и да са с маски.
А Варна е моят любим град,където имам много приятели.И ти оставаш един от тях. :liubov:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от elmaz »

Девина,
не ми се иска да се случва това,
но разбирам напълно твоите мотиви и
уважавам решението ти.
Чест и почитания!
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Зеленият фотообектив на Dewina

Мнение от calico »

Девина, не си тръгвай. Процесите, които текат във форума, са процеси на калибриране и напасване на един към друг, но и на всеки от нас към енергетиката на общия организъм наречен "ФорумХобикафе". Нека си дадем време, понякога това са болезнени за всички процеси.
Моля те погледни го и от тази гледна точка.

.... а и как ще следим после акцията "маслодайна роза", нали ще се отчитаме?

:tzvetentze:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”