Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8525
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 894 пъти
Получил благодарност: 674 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Shami »

Изи,на мен също ми липсваш. :snif: Не съм те забравила. :tzeluvka:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от clock »

Рум, иска ми се да си тук!.....
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Да се включа и аз, може би Изи ще усети енергията ни :D Пазя си този картоф специално за нея :lol:

Изображение
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Изииии.....пис,пис, пис.... ;)

Изображение

Мисля че сме бременни! :stiskam:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15898
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 896 пъти
Получил благодарност: 1763 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

И аз се включвам с мъррррркане 8-) ............

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Изи Бизи,дали е редно да ни се намъкнеш подкожно и след това да изчезнеш така! :hmmmmmm: М? :svekurva: :hmmmmmm:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

не .... не съм изчезнала
просто тази година не залагам на цветята ... може би дори не залагам и на зеленчуците ....

искам да заложа вниманието си на нещо съвсем различно, нещо което не мога да правя, но нещо което наистина искам да се науча да правя поне до колкото мога ...
дълго време съм живяла на бързи обороти ... захванах се с градината на село точно с идеята да намаля темпото ... но влязах в съвсем друг вид бързи обороти ...

тази година ми се иска наистина да спра това безумно препускане и да се опитам, когато започна да правя нещо да му дам цялото време на света и своето внимание и любов .... не че до сега не съм давала, но съм се хващала със 100 неща и за да се раздам на всички, често съм се чувствала като изцеден лимон вместо да съм заредена ....

искам простички неща, искам покрай мен да виждам животинки и растения и да имам време за тях, не държа около мен да има тълпи от хора, може само няколко човека, но те да са ми като целият свят и аз да мога да им обърна внимание ....

не ме интересува колко цветя ще има в градината ми и дали са с напудрени имена, стига ми само да ги усещам че ги има ....

дали ще произведа много и огромни зеленчуци - не ме интересува ... ще ми стигнат толкова колкото си създам спокойно, дори и малко да са ....

ще се радвам да имам време да заредя хранилките на птиците и да чувам колко доволни са те

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

[video][/video]

искам да имам време за малкият свят, който много пъти ми намества погрешното мислене ....

Изображение

Изображение

Изображение

вчера разредих ягодките - от 2 реда посяти миналата година сега са вече 5 и половина
радвам се колко добре работи при мен системата с дъските ...

Изображение

Сиска твоето картофче е симпатяга .... а моите вече са покълнали ...

Изображение

питам се дали ако ги засея ще поникнат много сърца .... но май не винаги жънеш каквото посееш ....

Ида ... лошотията е само в нашите глави .... понякога този когото наричаме простак може да е тоз който ще ни помогне в беда .... спомни си преди време как човек който не хареса скоро ти стана пръв приятел .... живота носи много изненади... Радвам се много за моята любимка Джи Джи :liubov: - представям си какви муцунки ще създаде :dovolen:

Графиньо само да си рекла че Неро е зверил - имаш документаж на снимка!!! :stongue:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10120
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 379 пъти
Получил благодарност: 1067 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от МГХ »

Ох,че хубаво тук. Чак се размечтах за сиво писанче. Обаче съм обещала на ММ, че докато е живо кучето, а то е на 17 години, никакви котки за да не го стресираме / и кучето и ММ/. ;)
Сега за намаляване на темпото. Аз се опитах . Вече трета година се мъча да го намаля. Обаче то темпото е вътре в мен. И не ще да се намалява. Колкото повече се опитвам и ми остава време за мислене, толкова повече щури идеи и намерения ми се пръкват.
Не успявам и се примирих. Просто съм си такава.
Казвам го в случай,че не ти се получи, да не се изненадаш :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15898
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 896 пъти
Получил благодарност: 1763 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Ей, Изи, наминавай по-често с хранилките, мравките, дъските и дългите постове :sbear: :sbear: :skiss: !!!

Тя Миленка ти го е рекнала, ама и аз да се включа - човек е такъв, какъвто е. Промените са почти невъзможни (с ''почти'' си оставям мъничка вратичка за неочаквани възможности :swink: ). Но какво пък, защо да не се харесаме в този си вид и да заживеем в мир със себе си 8-) :liubov2: ...

А Неро не е Зверѝл и Врещѝл само докато спи (както на документа) :twisted: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Изи :gush: радвам се че си тук!и аз чакам със нетърпение Джи Джи. :ieeee:
снимките ти както винаги са прекрасни
а за другото...може би визираш Белл :liubov: която, няма никакви допирни точки със простотията.

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”