Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от renimoss »

Иса Бел, много се радвам всеки път, когато видя ново мнение в твоята тема. Така увлекателно пишеш и толкова интересни неща споделяш :tzvetentze:
А снимките ти са много красиви - техника и сърце в едно!
Според мен трябва да отвориш отделна тема за котки и да я кръстиш "Котешки импресии" :dovolen:
Имам само една мноооого сериозна критика към теб :svekurva:
Не се казва "често отварям форума ВИ" а "често отварям форума НИ", та ти вече си една от нас :tzeluvka:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

Иса Бел, много ти луксозен ресторанта :lol: Аз сутринта разчистих с метлата снега и метнах една филия на нашите пиленца :lol:
А за снимките - предпочитам теми където да гледаме нашите си снимки, а не тези от нета, затова апелирах да отвориш тема :liubov:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

renimoss наистина права си - сега се замислих - все пиша ВИ а не НИ .... повярвай ми Рени седя вече 5 мин ... маркера мига и аз не мога да ти/си отговоря "защо" ... проблема не е във вас а в мен ... мисля че имам респект към вас - вие ми отнесохте главата ... ще ми трябва малко време преди да си позволя да кажа че съм част от вас .... и не на последно място аз вече споделих някъде назад в темата - за известно време се бях изолирала ... изкъртих звънеца от вратата за да не ме търсят, не отговарях на тел. обаждания - само по работа ... даже и от съседката на село се дистанцирах /а тя е много добра жена/ ... случиха се събития в живота ми и предполагам че това е било защитна реакция ...
сега си представи едно гладно дете да го пуснат в сладкарница с лакомства ... като дойдох тук - за една седмица изкарахте от мен толкова думи, колкото за 4 години не съм изричала ...

спомням си Том Ханкс как си говореше с една топка когато беше корабокрушенец ... та аз така с растенията и животните си говорех - изчистиха ми душата ... да, усещам че съм още малко дръпната - но всичко ще си дойде на място с времето

виж ги само - такива другарчета:

[video][/video]

понеже сега зимата стоя само 1-2 часа там - гледат да са плътно до мен, спокойни са че има човек с тях - не са като принцесата ми в апартамента ... тя идва при мен само когато благоволи и да искаш да я погалиш - цъ ...

Силвия Силве аз имах един такъв момент на чуденка дали да оставя тази тема само за идеи и експерименти а да отворя друга тема за бла бла /снимки и лирически отклонения/ - но ме посъветваха да си пиша в тая тема че тя вече ми станала запазена марка - затова не отворих друга ... сега ще си налягам парцалите тука а по-нататък ще видим ....
а за ресторанта ми - катеря всичко надалече от котаните - че голям лов пада :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

Ох душичките мили как са накацали :liubov2:
Нашите външни котаци са толкова охранени, че не поглеждат пилетата даже когато им кълват от чиниите :lol:
Аз гледам в пинтереста едни птичи къщи, дето и аз искам там да живея - сега търся кой да ми направи такава :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Мария Николова »

спомням си Том Ханкс как си говореше с една топка когато беше корабокрушенец
Уилсън. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
wenche

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от wenche »

Привет и от мен Isa ! От сума ти време се опитвам да ти пиша, но не мога да ти насмогна. Докато напиша нещо за котаните ти , ти вече си ни шашнала със зеленчуковата градина. Тъкмо актуализирам поста си, междувременно са се появили разсади в каравана, удивителни снимки на птици и паяци и други чудесии. Тъй че отказвам се да бъда актуална. Просто добре дошла и от мен ! :tzvetentze:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от tili »

Глас от балкона: благодаря за новите снимки и идеи, Руми! :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Мария Николова написа:
спомням си Том Ханкс как си говореше с една топка когато беше корабокрушенец
Уилсън. :dovolen:
:syes: точно Уилсън беше топката - ей че приятно да намериш единомислие - да кажеш началото на изречението и някой да го продължи :tzeluvka:


уф... wenche голям спам направих на форума :sblush: :srofl: .... ама все едно сме деца на детски лагер - първите дни като се срещнеш с новите другарчета - кеф и еуфория :srofl: :srofl:
добре заварила :tzeluvka: :tzvetentze:

Силвия Силве и аз от интернет съм черпила идейките за моите хранилки - тази с чинийката и тази с мрежичката ... а има наистина такива произведения на изкуВството !! :sooo:

айде и подарък от торбата да турнем в поста :
тъй като снега е актуална тема в момента ... ето един поглед от друг ъгъл - вместо да се тюхкаме че все снегът ни изненадва - има хора, които го чакат с нетърпение .... преди няколко години с приятели чакахме само да завали и момчетата грабваха кайтовете и ските, аз фотоапарата и тръгвахме към близките поляни извън града ... те със сигурност ходят пак ... но аз от известно време не съм ....
/за съжаление момчето с червеният кайт загина в нещастен инцидент с парапланер - мир на праха му ... :styzhen: /

[video][/video]

много е красиво отстрани да гледаш кайтовете на фона на небето ...

аааааааа tili за малко да те пропусна ... :ssmiah: ... сега си писала ... оф днес май не съм заредила пуканките за балкона ... ама айде малко диета не е излишна ... стой сега там и гледай новото клипче :sgiggle: :tzvetentze:
sasha

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от sasha »

Добре дошла и от мен, Руми!
Много мило и увлекателно пишеш!
А къде в Розовата долина е това местенце?
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

sasha Здравей Сашка!!! :)
дворчето, което ползваме е край Казанлък ... не ми се пише тук за самото място, защото е прекалено объркано, сложно и има болка свързана с него ... просто се фокусирам върху двора /докато имам право да го ползвам/
Разгледах ти градината - разкош !!! Даже имам чувството, че сме писали в някой от вестниците в К-к за нея - дали не беше във в. "Седмица" ... мисля, че писахме и за едно къща в Габарево - такива приказни градини имате - направо ми пада шапката ...
А в Тъжа сме ходили няколко пъти с ММ - обикаляхме по Тъженското ждрело - има там една скала така издялкана от времето че наподобява човешко лице - снимките ми са в стария комп и не ми се рови сега да ги намеря ... Помня такъв дъжд ни валя там в ждрелото ... и ние само покрити с един брезент - ядохме сандвичи под брезента и дъжда плющи над нас а ние щастливи като деца .... ей какви спомени ми припомни сега ... :tzvetentze:

~~~~~~~~~~~~~~~~~
и нещо от торбата:
Зима, зима, вълшебна зима ... омръзна ми да слушам апокалиптични картини от ТВто ... да, дойде снегът, ще ни затрупа малко, и след няколко дни ще се молим да го има ....
тъй като това е тема за нестандартни идеи ето още една - при моите приятели сърфисти няма празен сезон - карат по всяко време на годината - на трева, на вода, на сняг - измислят всякакви приспособления само и само да има емоция ... И като ги наричам "момчетата" имайте предвид че повечето са на моите години и някой са доста по-големи от мен ... на такива хора шапка им свалям за духа! :sbow:

Изображение

Изображение

П.П. След всеки пост си обещавам, че няма да пиша поне една седмица /обърнах го на фейсбук тука - и наистина ме е срам/ ... обаче вие пишете всеки ден и на мен ми е неудобно да не ви отговоря ...вече почервенях от срам :sblush: :sblush: :oops: :oops: :oops: :oops: ... то и без това съм тиква зелена - сега поне почервенях
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”