СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Силвия »

Гео, граф написа:
Гео, граф написа:
Албена написа:... и седна върху кекса.
Бенииииии... Изображение Изображение!!! Цвиля от пет минути, момиче, разревах се от смях :srofl: :srofl: ...
Направо в десетката :daaa: !!!
Цял ден се присещам за това продължение и, кой знае защо, то ужасно силно ми напомни ''... и незабавно обърнах една чаша'' на Веничка Ерофеев :lol: :lol: :lol:
Албена написа:Гео, в критични ситуации трябва бързо да се вземат решение и веднага да се действа! ;) :lol: По повод на това внезапно и незабавно да обърнем по една чаша! :angelche:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

незабравка написа:
МГХ написа: И си развеселих от този превод :
има сортове (мъже) до тесен пристанище ( "Принстън Sentry", например), няколко джуджета сортове (храстови) като "Трол" или "Mariken" и дори гинко дървета с пъстра листа, като "Majestic Butterfly". Понякога най-джуджета сортове се продават присадени върху багажника еректирал гинко един, като мини-дърво с форма на близалка.
Ха сега, поръчвайте !
Даам,хич не е зле човек да си има едно еректирало гингко с форма на близалка в градината да му радва погледа !!!! :D
макс написа:Вени, запиши ми моля те и PRUNUS Triloba 0/1/1 P -1бр .,без значение гол корен или облечен ;)
къщичка написа:Хаха, еректирало гинко и облечен корен :lol: :lol: :lol:
Ама това поръчка за растения ли е?!
Ще рече някой, че кодово си пишем 8-)
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

От темата Търси се!
alina написа:Има ли някой от Шумен? Търся една позната, която се премести в Шумен. Има ли начин да я открия?.Отговор на ЛС. :dovolen:
alina написа:
Мария Николова написа:Алина, сама прегледай "Потребители" на лентата, точно преди "Излез".
Там ще видиш кой е писал в профила си, че е от Шумен. :daaa:
Не всички пишат, къде живеят..даже бъркат пола си.. :nod:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

dung написа: Аз искам, като мечките, да заспя през декември зимен сън в някоя топла бърлога и да се събудя чак към средата на февруари! (Тогава почват да цъфтят първите цветенца в градината ми). Хем ще съм оттървала ходенето по студа, хем ще съм отслабнала! :lol:
Та затова искам пикчърка на вталена ранобудна баба Меца :mrgreen:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

calico написа:ей, мрънкалници, у наше село е само -10, трипсите ми още са живи. Искам още студ. И още малко да си помързелувам :angelche: :angelche:
Lois написа:Калико, за да умрат трипсите у ваше село, у нас трябва да стане минус трийсе и отдолу, недей моля ти се
Lois

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lois »

Лаленцеееее
дебнеш ли?
В поръчката на Незабравка има неща за тука :)
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Дай го тук де :daaa:
Маестра, не че дебна ама то спирка няма :lol:
Lois

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lois »

незабравка написа:
лалесъм написа:Незабравче, тук за издирване само храсти и дървета ли се пускат?
Питам, защото съм си харесала няколко многогодишни цветя, които не мога да намеря по българските разсадници, засега само в белгийската поръчка ги предлагат, но ако е възможно бих предпочела тук да ги поръчам :nod:
Всичко може,стига да го намерят и да му съберем бройки.! :daaa: Холандците са професионалисти в търговията и мъж могат да изпратят по зададени параметри,само да им свирнем и ще стречоват някой на количката до китките :lol:
незабравка написа:
miltonia написа:А мъжете къде са? :dovolen: И колко бройки трябва да съберем? :sgiggle:
Няма ограничения,кой колкото иска,по-слабички,че да им е по-евтин транспорта.!Аз бих искала млад ,рус , синеок и епилиран,на чернооко съм се нагледала. :D
незабравка написа:
artist написа::lol:
и за мен един брой, но предпочитам от по- тъмничките 8-) ;) :D

А каталог имат ли? ... или ще издирват по описание :angelche:

... и епилиран ли?! :shock: :D ... ако е по- гладък от мен, го връщам обратно на холандците да си го доотгледат :D
Ми то лятото мина и в този студ все с панталони и чорапогащи и затова нищо чудно краката не съвсем регулярно обръснати,кат едното нищо да е по-гладък .Абе любопитно ми е какво животинче ще да е това ''метромена'' и има ли той почва у нас? :mrgreen:
и тука разговорът рязко тръгва пак в посока обсъждане достойнствата на камелиите и разни други студоустойчиви китки :angelche:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

А не, Луис, просто дискусията се премества в друга тема - бързо ще я разпознаете :lol:
Малката Ида написа:
Nini написа:
Гео, граф написа:Абе аз и на бастун кълва, да си призная, Иде :sgiggle: ...
]
Гео, ако бастуна е със сини очи :angelche: и аз се нареждам на опашката :oops: Ку-ку!


Божке,божкееее :lol: шаран,кука,бастун,бастун със сини очи... ей на туй му се вика женска логика :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Ей, ушеви, само дебнете някой да се изреже и пляс! тука 8-) ... Ма няма лошо де, така е по-прегледно за рождения ден наесен - да не се търсят из всички теми изцепките :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”