СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Мария Николова »

И аз видях вчера едно мое мнение, разделено на две от някаква реклама. Не се повтори.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1925
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от miltonia »

Еличка написа: Окт 14, '19, 11:25 Да си призная, вчера се втрещих. Влизам във форума и попадам на това :o :lol: :hihihi: :o
Спойлер
Покажи
Изображение
:lol: :lol:
Люб, не се косИ! То и рекламата за Простамол уно ще се намърда някъде. ;) :nod:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

Така се посрещат нови другарчета. Предлагам само, регистрира ли се някой с тема, веднага copy - paste да му се изпрати. Слава Богу, по мое време това го нямаше и никой не ме е посрещал така, та поостанах по-дълго!
:lol:
ljuboznatelna написа: Дек 12, '19, 13:00 Привет момиче.....
....
То това са изпитанията на форума, само упоритите оцеляват :lol:
Подредените и чисти хора са си навсякъде такива, ако няма домочадие да им пречи. Така че очаквам ред и перфекционизъм тука :) (аз не съм от тия, моите хора пък изобщо, но обичам чуждия ред :mrgreen: )
......
А кучетата развъждате ли ги, или само си ги обичате? Като видях кучо и кокошките, се сетих, че две седмици една съседска кокошка оставаше в нашия двор и спеше при каракачанеца. Добре се спогаждаха. Като стана студено и никой не си я потърси, я прибрах във волиерата. Но май май ще излезе петел :)
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ljuboznatelna »

И кое му е смешното сега? Ти знаеш ли как се изхранват пет големи кучета? И лошо ли е да обичам чуждия ред, пък моя да си е...таковал таковата. Освен това хората не знаят , че подозирах в любов кокошката/петел и каракачанеца.
:hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

ljuboznatelna написа: Фев 10, '20, 12:41 ... Това с готвенето за пет човека ми е до болка познато, а докато сторихме къщата, няколко месеца готвех за плюс още двама много гладни мъже, а ако дойде и бригада да вдига керемиди на покрива, имах една огромна тенджера, в която варя лютеница - готвех там :lol: А с кафетата бях станала бърза като барманка, на която в обедната почивка й се е събрала опашка от цял цех.

Миленке, напиши една книга за отслабване бе жена! Тайната я разкрий някъде към средата, и без това кой ти чете цяла книга, някъде към десета страница се затваря книгата и се отваря хладилника! :)...
:lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ljuboznatelna »

Ааа, човек ако чете тази тема, ще реши че съм звезда на хумора и сатирата, а не е така! Тук Агента може направо да си премести офиса и да пише по всички теми :D Тя ми е вдъхновението! :D
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

Така е, но на Агента сме свикнали, а ти си сериозен човек и като сложиш щипка захар в мусаката е изключително изящно за тази тема! :liubov2:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Фев 10, '20, 21:26 Така е, но на Агента сме свикнали, а ти си сериозен човек и като сложиш щипка захар в мусаката е изключително изящно за тази тема! :liubov2:
Щипката захар в мусаката е тънката червена линия на хумора :nod: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Силвия »

Еличка написа: Юни 6, '20, 18:08
milena02 написа: Юни 6, '20, 17:12 Не мога да разбера как нормален човек може да иска да живее в град.......
"Само като пресека Околовръстното и ми се обръщат червата! И гледам някак колкото се може по-бързо да приключа със задачите, че да си се прибера на теферич".
Ох, аз също съм така. Любимото ми място в столицата е на изхода - табелата Владая. Избягах преди 22 години от София, но вече тук в градчето ми се повръща. Едва издържам зимно време в апартамента. Аз затуй влизам сега в бара, да си изплача мъката. Изгониха ни тази вечер от вилата! Събират се 14 малоумни тийнейджъри да празнуват рождения ден на малкия.
Значи, ако ми оберат розите и се изпободат, хич не ми дреме, обаче, ако някой повърне, падне или се изпикае в пенисетума ще умра :ufff:. Една приятелка вчера ми подари ветрило, защото ме почна критическата. Тоест утре такава гледка може да ме довърши.
По-добре май диви прасета да бяхме пуснали да вършеят из двора :cry:
Молете се с мен!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

mariyanag написа: Юни 18, '20, 13:03 Една реплика, която по съдържание би трябвало да е в темата "Смешки", но малко е черен хумор.
Започнах книгата на Катрин Стокет "Слугинята" - за пръв път пипам тази авторка, нищо още не мога да кажа.
Но вчера вечерта по - малкия син /26г/ излюбопитсва какво чета и след като видя заглавието - първата убийствена за мене реплика беше:
"Маме, това да не е твоя биографичен роман?"
Миииии... - дет сЪ вика- неаам думи.
Та са чудя дали да не взема следващо "Кървавата Мери".
И аз мисля, че е достойна... е, не за "Смешки", ама за "Смехотерапия" :daaa: :daaa: :daaa:
А aз съм на път да пиша биографичен роман под заглавие "Приказка за една патка" :lol: :lol: :lol:

_________________________________

:ovtza:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”