Селски работи

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7373
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 823 пъти
Получил благодарност: 1578 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

Я, цъфнала въртележка! :) Кошката е опасна красавица! Какво връзваш с това въже?
Работи ли у ваше село пощата редовно? Остана ми доматен разсад, скубан ще е, въздългичък. Но сложих двадесетина от него на 2/3 полегнал, и стана работата. Днес му е втори ден, всичко е наред. Мога да ти покажа от кои сортове е евентуално, но е въпрос на късмет :)
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1079
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 495 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Епа връзвам, което се нуждае от връзване - сега грах, пък после домати и каквото има. У наше село поща няма. Еконт идва един път в седмицата, ако има поръчки, но понеже сме на края на 7 км. лош път без други села наоколо най-често гледат да изклинчат, даже и да има поръчки. Не си е работа, само в най-най-краен случай поръчвам. Разсад има да взема още от съседката, чакам да порасне още малко, пък и да минат тия дъждове, че направо се разкиснахме. Благодаря, че си се сетила :tzeluvka: Аз пък те сънувах днес, караше ми се, че съм си сложила снимка на акта за раждане в нета :lol:

Излизам преди малко с кафето и заставам на прага да погледам с благоговение утрото, и една тлъста капка от улука ми се плясна в чашата, ама направо ми изпръска заспалата муцуна. Хубаво събуждане. Айде дано днеска не вали поне.

Имам си и цъфнало ирисче, първото.

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7373
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 823 пъти
Получил благодарност: 1578 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

Ц ц ц , толкова ли лоша изглеждам! :lol: Но то е било от грижа ;)
Едно време, като се видяхме със съфорумка от друг форум, тя още след поздравите възкликна - Пък аз си те представях строга и с очила! :D
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1079
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 495 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Хихи, не, ама то ти и в съня не беше лоша или строга, а по-скоро умна ;) пък аз - идиотката, дето си качва личните документи в нета. Ама ги бяха изтрили в крайна сметка, слава богу, докато аз се разправях с някаква инкасаторка на ЧЕЗ, че ми надписват сметките, и то с хиляди левове. Абе, нормален сън, нищо особено :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”