Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от лалесъм »

Ето това е - малка градина-големи разходки :daaa: , голяма градина-няма време за нищо освен чистене :snif:
Еми, а кокиченца нямаш ли? И при мен игликите са се поусмихнали съвсем плахо, а кукуряци в гората още няма :liubov2:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Лаленце :tzeluvka: нямам си кокичета, а толкова много ги обичам. Миналата година имах две, дошли с една голяма чанта луковички от Ноелка...но тази година ги няма. Дебна по нашия пазар някоя баба да продава кокичета. Но няма засега :dovolen:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lois

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Lois »

Ооо ти си напред значи, щом имаш цъфнали иглики! Моите са с попарени от студа миналогодишни листа, а новите са съвсем в зачатък.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2169 пъти
Получил благодарност: 1006 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Polin »

Emilly1212 написа:Лаленце :tzeluvka: нямам си кокичета, а толкова много ги обичам. Миналата година имах две, дошли с една голяма чанта луковички от Ноелка...но тази година ги няма. Дебна по нашия пазар някоя баба да продава кокичета. Но няма засега :dovolen:
Здравей, земляче :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Първо да те поздравя за прекрасната градинка :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: За мен беше удоволствие да се поразходя в нея, че и да си помечтая .... :angelche:
А кокиченца ще имаш, само ми дай адресче :tzeluvka:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Лоис, :tzeluvka: югът си е юг. Тук като напече слънчице и топли, топли...Нависоко сме и отзад зад къщата на северната страна има още много сняг, а от южната страна отдавна се стопи.

Полин, :tzeluvka: радвам се, че се отби при мен, земляче! Много е хубаво да си имаш някой наблизо. Пратих ти ЛС, ама как ме зарадва само! :tzvetentze: :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Малката Ида

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Малката Ида »

Мила Еми :tzeluvka: благодаря за споделеното и вярата в доброто :liubov:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2169 пъти
Получил благодарност: 1006 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Polin »

Emilly1212 написа: Полин, :tzeluvka: радвам се, че се отби при мен, земляче! Много е хубаво да си имаш някой наблизо. Пратих ти ЛС, ама как ме зарадва само! :tzvetentze: :ieeee:
Еми, :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: За ме е удоволствие :tzvetoman:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Малка Ида с голямо Добро сърце :liubov: аз ти благодаря!

Поли, :liubov: благодаря от цялото си сърце! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Lilly »

Emilly1212 написа:Лаленце :tzeluvka: нямам си кокичета, а толкова много ги обичам. Миналата година имах две, дошли с една голяма чанта луковички от Ноелка...но тази година ги няма. Дебна по нашия пазар някоя баба да продава кокичета. Но няма засега :dovolen:
Момиченце, не може без кокичета :D
Искаш ли да ти изпратя - ще вадя тия дни обещани астри , кандилки, кокичета , анемонета, рожец - (Cerastium tomentosum), енотери - жълта и розова и една еуфорбия , която сама си се засява.
Искаш ли да извадя и за теб ? Изпрати ми на ЛС адрес и име - ако искаш /+ семена за цветя - за суша и жега/
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Лили :tzeluvka: Полин ще ми прати кокичета, а ти изпрати на друг - че ми е неудобно така :dovolen: аз да получа толкова много. Семенца може - за суша и жега. Не е ли рано да се сее? Почвата сутрин е замръзнала... :hmmm:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”