Огромно разочарование от Брит Розако

troll

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от troll »

Имам конкретно предложение за премахване на името на фирмата от заглавието на темата!
А за огромното разочарование разбрахме!
В Рози и клематиси!
:mrgreen:
Освен ако не решите, че трябва да се преименува на:
"Огромно извинение на Брит Розако"
:mrgreen:
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от rose_from_stars »

Calendula_off, станали са редица грешки, но виж - вече всичко се оправи - ще имаш нова розичка.
Разбирам разочарованието ти, защото и на мен са ми се случвали подобни неща, че и по-зле от твоите, с доставчици дори на бяла техника. Но, който не работи, той не греши, знаеш. Винаги държа на обратната връзка - говоря като поръчам за да потвърдя, говоря и като пристигнат - за да благодаря или да се разберем какво да се прави в създалата се ситуация. Много е важна обратната връзка. Ако тя липсва, тогава наистина стават големи проблеми и разочарования.
Радвам се, че в твоя случай обратната връзка е адекватно налице. Прегръщам те и ти пожелавам да не изпитваш вече подобни разочарования.
П. П. Къде е тая промоция, че не я виждам в сайта на брит розако или тя свърши вече? :tzvetoman:
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от Димана »

Много добре разбирам Календула. Имам поръчани 2 щамбови рози от известната плевенска фирма. Едната ,Cinderella, я взех на промоция за 15 лв. и е една от най-красивите ми. Другата, Bridge of Sighs, взех на редовна цена 30 лв. и ми умря. Cinderella-та я вземах през есента, беше във видимо добро състояние. А Bridge of Sighs си я взех през пролетта и не беше разлистена, така и не успя. Явно трябва да се вземат наесен, за да имаш правилна представа за състоянието на растението.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31780
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1137 пъти
Получил благодарност: 2780 пъти

Кой е сезонът за садене на рози

Мнение от Мария Николова »

Не може цялата рота да удря десен крак грешно, а само един войник да удря левия крак правилно. :twisted:
По-добре в тази неуместна нова тема да се коментира кога и защо тогава е най-подходящото време за засаждане на розите.
Търговецът ще си продаде стоката по всяко време, а рискът остава за клиента. И на клиента не му е виновен космосът. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от Breda »

Преди около 3 седмици за пръв път си поръчах от Брит Розако една роза за 6 лв.Беше в контейнер 6л и висока около 1,20.Доставката и съответно 13,50.Дали заради това или заради черните петна по цялата роза,бяха ме изненадали приятно с роза -подарък.Възползвах се от опцията да прегледам пратката,реших ,че поръчаната роза е страхотна,излекувах я и сега и двете рози се развиват чудесно,цъфтят :ieeemyzh: и ме радват.
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от presto »

Даже и да бъде изтрита тази малоумна тема, гугъл вече я е индексирал. Наистина е жалко, когато човек реши да прикрива безсилието на аргументите си зад виртуална анонимност.
bell

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от bell »

И аз обръщам внимание темата да бъде изтрита! Прекалено цапаща, неясна и твърде обидна.
Нека припомня, че Брит Розако помогнаха, отгледаха и форсираха прекрасните ни Цветелини миналата година за събитието. Една не малка част сме купували и пак ще купаваме рози от тях.
Винаги може да има разминавания още повече, когато се продава живо растение. И от Европа са ми идвали растения, които откровено не отговарят на първо качесто и парите, които искат за тях. Всичко е въпрос на диалог, а когато той не е отказан от страна на Брит Розако не вижзам изобщо, защо още тази тема седи тук!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от calico »

абе ние от Холандеца не се разочаровахме огромно, още когато не ни пишеше със седмици и ни пращаше розите из половината свят преди да дойдат тука по Ивановден и да ги садим в леда, та сега от Бритрозако ли.
Няма как, единствената легална българска фирма дето продава розите с имената им. Те и Миролюбово, няма други.
правят грешки, но пък реагират винаги.
Знам също, че четат тук, за тях ние сме доста голяма група клиенти и няма как да ни пренебрегнат.

Въпроса се реши и темата трябва наистина да се изтрие.
Била е ядосана Календула, нормално, и емоцията е била по-силна затова е пуснала темата.
хайде да я махаме.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
troll

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от troll »

Ако пусна в тоз раздел тема с заглавие:
"Купувайте си рози от Брит Розако! Те са върха!",няма да бъде изтрита! Тук нищо не се трие!
Но поне щяха да я префърлят там, дето кучето слънце не го огрява.
А таз си седи!
Или е важно кой ги пуска темите?
:mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”