Грешки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
simplyred
Виенско кафе
Мнения: 465
Регистриран на: Яну 7, '12, 23:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Грешки

Мнение от simplyred »

Не искам все още да мисля лоши неща (защото тези дни тук се изговори какво ли не...), но има проблем с личните ми съобщения. Пиша до един потребител, но освен до него, писмата ми стигат и до друг потребител, изскачайки сред вече изпратените до него писма. :shock: Тоест сред вече миналата ни кореспонденция, която се показва под самото писмо, а не че реално се изпраща съобщение и до другия. Това се случва с двама потребители, всеки може да прочете какво съм писала до другия. :hmmm:
Не че е някаква тайна написаното, защото всички се познаваме :D , но е недопустимо да се случва :!:
Аватар
simplyred
Виенско кафе
Мнения: 465
Регистриран на: Яну 7, '12, 23:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Грешки

Мнение от simplyred »

Дори излязох от форума и затворих прозореца му, да не би е да е някакъв бъг. Сега влизам и пак е същото, съобщенията ми са сред съобщенията и на другия потребител. :ufff:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Грешки

Мнение от ida_ili64 »

simplyred написа:Не искам все още да мисля лоши неща (защото тези дни тук се изговори какво ли не...), но има проблем с личните ми съобщения. Пиша до един потребител, но освен до него, писмата ми стигат и до друг потребител, изскачайки сред вече изпратените до него писма. :shock: Тоест сред вече миналата ни кореспонденция, която се показва под самото писмо, а не че реално се изпраща съобщение и до другия. Това се случва с двама потребители, всеки може да прочете какво съм писала до другия. :hmmm:
Не че е някаква тайна написаното, защото всички се познаваме :D , но е недопустимо да се случва :!:
Като им нещо нередно, свързано със софтуера на форума, логично е да напишеш едно ЛС до Админ-а.
И това'' не искам все още да мисля лоши неща'', вече означава, че ги мислиш ;) .
Виждам, че си регистрирана във форума от 2 години вече , и всяка година в публичните пространства има '' циклони'' и ''антициклони'',не само в нашия форум. На мен ми е тъжно от това, но е факт.
Та изговореното във форума, определено обаче няма нищо общо със твоите неуредици на ЛС, за това, сигнализирай правилния човек за да ти се реши проблема и спри да си мислиш за ''лошите неща тук'' :daaa: .
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troll

Re: Грешки

Мнение от troll »

Много смело!
Едно е да изказваш лично мнение, а друго е да казваш на хората какво да правят и как да мислят!
Уау!
Хей след такива циклони се зараждат антициклоните.
:mrgreen:
Аватар
simplyred
Виенско кафе
Мнения: 465
Регистриран на: Яну 7, '12, 23:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Грешки

Мнение от simplyred »

Проблемът се изясни и няма нищо общо с нещо нередно. :D
Единият потребител е пратил писмо до няколко души едновременно, пък другият е препратил отговора на писмото си до мен или нещо подобно. В крайна сметка се е получило подобие на чат и разбъркани съобщения. Но въпреки всичко те не са виждали моите отговори, а само при мен са излизали. Не знам колко ясно го обяснявам, но не ми се беше случвало и затова се стреснах.
Извинявам се, ако съм причинила някакво притеснение или проблем тук. :sflower:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Грешки

Мнение от ida_ili64 »

Всичко е добре, когато завършва добре! Важното е ти да си се успокоила :daaa: .
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”