Градината на Женя

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Градината на Женя

Мнение от clock »

Имаш много цветя, помня алеята с лилиумите, розите по оградата, дребните цветя, красивите камъни, езерцето, котките, кътчето ти за сядане от ковано желязо. Дърветата са ти поизраснали вече, направили са обеми, само чакат да ги щракнеш с фотото. Чудна е градината ти, не крий красотата и. На една зимна снимка беше показала и нощното осветление - приказни снимки могат да се направят на тази светлина! Ще чакаме, да знаеш! :liubov:
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината на Женя

Мнение от jenni »

:D
Леле Клок ,изненада ме верно :o не очаквах ,че някой е обърнал толкова вримание на градината :o
Изгубих някои неща но ,да ,което оцеля е поотраснало .
Градината е поразместена и поразтурена сега :mrgreen:
Над езерото правим волиера за патетата ,ще подменяме и найлона с мембрана ,но времето не е с нас :mrgreen:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Градината на Женя

Мнение от Daniela Pargu »

4акаме нови снимки, мила !
Прекрасните ти кът4ета са станали още по- хубави !
А патетата намножи ли ? И сдоби ли се със специалното мандарин4е?
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7294
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 744 пъти
Получил благодарност: 1357 пъти

Re: Градината на Женя

Мнение от ljuboznatelna »

Бях забравила тази красота....! Ама не прави такива големи паузи! Да не пропусна да изкажа възхищението си за решението на парапета на терасата! Страхотно е станало!!!
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината на Женя

Мнение от jenni »

Дани,благодаря :gush: нямам бебета патета :snif: аз изтървах първият мъжки :snif: прелетя покрай мен като пич :o взехме нов ,но той в началото много тормозеше женската ,сякаш ,чак сега започна да я приема и я допуска по-близо .Ще чакаме ;)
Благодаря Люб :gush: да ,получи се парапета ,никак не исках нещо стандартно :nod: малко ще се усложнят нещата с нагласянето на долният парапет с тия пана ,но ще го мислим .
:hmmm: ние май малко бягаме от обичайните решения ,така се случи и с дворната ограда ,много ни навиваха да се откажем от идеята си ,амаа ние запънахме краката :angelche: мисля ,че и там добре се стана ;)

Изображение

:lol: не гледайте коледната украса ,кучето и разказа играта само това остави :lol:
Над вратата направихме втора дъга ,розата ,коята е насадена в ляво ,вече е поведена по нея ,чакам я снетърпение да нацъфти :nod: дано има поне малка прилика с представата ми за розов водопад над вратата :stiskam:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Градината на Женя

Мнение от Lalel4e »

Ей тук залепнах! :shock: :shock: :shock:
Все съм виждала ириси, ама такова уникално съчетание на цветове, при това толкова много и сякаш всички са в абсолютно една и съща гама! Олеле, искам го това съчетание!! :helllp:

Изображение

_____________________________________

:ovtza:
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината на Женя

Мнение от jenni »

:lol:
Лалече ,почти ама не съвсем ,тва за гамата ;) Може би така съм снимала :hmmm:
Аз не харесвам жълти и оранжеви цветя ,при мен са розово, лилаво ,бяло............. с леееки отклонения ;)
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Градината на Женя

Мнение от Lalel4e »

Абе не ще да е то само от снимката... ;)
За жълтите и оранжеви цветя и аз мога да кажа - не че не ги обичам, ама по-добре да не се мешат много с другото. Особено с розови и лилави... Харесва ми когато цветовете са подбрани - или огнени и ярки, или меки и пастелни.
Много, много добра комбинация ти се е получила, запазих си фотото и когато ирисите тръгнат при мен, ще гледам от тук и ще нареждам...

Оххх, абе взе да ми се иска и на мен по-бързо да стават тия неща! Като в компютърните игри - сееш, поливаш и след два часа береш :lol:
Какво е това чакане с години докато наместиш нещата в една градина...

_____________________________________

:ovtza:
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината на Женя

Мнение от jenni »

:lol: :lol: :lol:
ши стане ,нетърпеливке :lol: дано не местиш като мен :ufff: че още повече се проточва момента с брането :chchaa:
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината на Женя

Мнение от jenni »

Днес ,между два облъка поснимах .
Докато се наканят ,дъждовете ще ги скапят :snif:
Зюмбюлите вече почти са полегнали ,толкова голям цвят за първи път имам ,а някои са с два цвята .
Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”