Градината на Margaritenia

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от pipike »

Margaritenia, добре дошла и от мен! :slove:
Всичко е прекрасно :tzvetoman:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Светката »

Уаууууу с какви красоти си дошла при нас.Браво!
Всичко е супер!А на градинарите желая сполука. :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7736
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2441 пъти
Получил благодарност: 1370 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от pepelqshka71 »

Маргото бързата - кога видя снимката, кога осъществи проекта :hihihi: . БРАВООО!!! Определено имаш усет към изграждането на такива градинки. Много, много ми харесват. Искам още снимки плиииз.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Margaritenia »

Гео, граф написа:Брях с какви темпове действаш, Марги :o ! Вчера Калико ти пуска снимката, днес вече е осъществено :shock: ! Само възхита и поздравления от мен - то май в Чавдар сте се събрали все яки работари като гледам какви чудеса прави общината. До такава степен сме свикнали да живеем в безхаберие, че когато някой просто си върши работата както трябва, ни изглежда като чудо невиждано.

Градината ти е предизвикателство с тези размери, но от това, което си направила до сега, смятам, че тя ще е поредния диамант в короната на Хобикафе :nod: . Добре дошла и не спирай да ни показваш какво става при теб, за да се радваме заедно :daaa: !
Здравейте, приятели!
За съжаление, дългият и така приятно кален уикенд завърши и съм обратно в София...., но засадих 10 кани, подарък от една съседка! Направо в земята ги сложих и наесен ще ги вадя, но толкова много ги харесах, че не устоях на изкушението да са директно в градината:) Само дано се покаже някоя, че да има какво да снимам и да покажа!

Много благодаря за похвалата!:)))) Така ми се иска да я поразгърна малко тази моя градина, че нямам търпение и все нещо гледам да човъркам по нея, ама растенията си искат време, не става за миг. А за това, че общината си върши работата и гледа да облагороди максимално района, за да останат хората по родните си места, факт! Много е хубаво селцето, такова си беше и преди да го дават по новините:)
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Margaritenia »

pepelqshka71 написа:Маргото бързата - кога видя снимката, кога осъществи проекта :hihihi: . БРАВООО!!! Определено имаш усет към изграждането на такива градинки. Много, много ми харесват. Искам още снимки плиииз.
Хихи, Пепеляш, не е осъществен още...липсват ми 2 туи Голдън глоуб! :))) Точно сега звънях на един малък разсадник с хубави растения, от който миналата година си поръчах различни видове и всичките са в прекрасно състояние сега, ноооо се оказа, че големият размер туи отдавна са ги продали :snif:
Не знам от къде да поръчам, но ще търся, за да стане съвсем като на снимката от Калико, че сега е много каменно:)
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2777
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от desi_slava »

Марги, добре си ни дошла!
С тези темпове скоро няма да има какво да правиш в градината :lol:
Чудесно се получава!Поздравления :tzvetentze:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Margaritenia »

Привет, дами!

Честит 8ми март! :tzvetentze:
Да сте живи и здрави и да се радвате на цъфтящи приказни градини! :tzvetoman:

Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от calico »

Браво бе Марги, ама много браво.

на по-голямото пространство чакъл много ще му отиват ацери и топиарни форми, и може би тук там малки островчета декоративна трева някаква, като килимче. Там има ли пръст под чакъла?

виж това
Изображение

Изображение

Изображение


това е съвършено просто, ама много трудно постижимо, не знам как могат да се направят тези задигнати зелени хълмчета
Изображение

Изображение

ето и идея за по-ниски
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Lois

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Lois »

охооо, тука с какви темпове и размах се работи! предвиждам много интересна градина в съвсем скоро време
ще минавам да те наглеждам :nod:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Градината на Margaritenia

Мнение от Margaritenia »

Ах, Калико, направо дъхът ми спря от тези снимки! Ето ги пак големите камъни... Явно ще трябва да се сдобия първо с тях и после да видя как ще ги разположа. Лошото е, че както ги сложи багера, така и ще си останат, няма да има мърдане:))))
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”