Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 287 пъти
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от darina1960 »

Лъчезарни дами :tzeluvka:
Купон! Красива градина!
Какво му трябва на човек?
:gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Даре, избери й риза над пъпа, да ти седне по-на сметка. ;) :lol:
Завиждам ви, че сте имали сняг за ядене... :scry: Много обичах да ближа ледена висулка, но вече няма. Сега и да падне снежец 1/2 сантиметър, ни можеш да си събереш чист сняг да хапнеш, нито, като изтече и изсъхне, остава да провиснат висулки да си отчупиш и да ближеш...
Не се ядосвай, местенето е неизбежно упражнение през израстването на градинарите, помни, че не си само ти! :swink: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2537
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 1042 пъти
Получил благодарност: 1489 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от gevkati »

:D :D :D
ризата да е сива , моля, защото GevkaVi е една сива котка :D
А неделята беше изключително приятна : снимки, приказки и прекрасна гледка към градината!
Да кажа и аз за карамфилите.... феерия! Цъфнали, нецъфнали - любов от пръв поглед! С нетърпение чакам старите, а и нови снимки. Май ще стане мерителна единица- карамфилите на Дар.
И друго да напомня, на който ще качва снимките - онези червенокраките господа, дето си правят и те "сутрешните форумни срещи" при Дар.
Мисля, че не остана иглолистно, което да не докоснах - много са ѝ красиви и изкушаващи, пък един снежец ги беше закалпачил, как да не ги пооткриеш!
Благодаря за цветния ден ! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Daniela Pargu »

Момичета, много сте хубави и усмихнати :liubov:
Прекрасна емоция сте си създали!Другия път и аз съм с ваас/виртуално/ :tzeluvka:
:sbear: :sbear: :sbear:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Мария Николова написа:Даре, избери й риза над пъпа, да ти седне по-на сметка. ;) :lol:
Завиждам ви, че сте имали сняг за ядене... :scry: Много обичах да ближа ледена висулка, но вече няма. Сега и да падне снежец 1/2 сантиметър, ни можеш да си събереш чист сняг да хапнеш, нито, като изтече и изсъхне, остава да провиснат висулки да си отчупиш и да ближеш...
Не се ядосвай, местенето е неизбежно упражнение през израстването на градинарите, помни, че не си само ти! :swink: :sbear:
Мерко, те тез дет са над пъпа са не са много на сметка, а ма ще търся и то сива по заръка на Gevkati :gush:
Аз за местенето не се ядосвам, но дето казва една колежка- Тия дружки що не минаха по рано? , а ма то много градини, много нещо и отговарям. Аз пак съм щастлива, че имах приятели вкъщи и то посред зима :gush: Мерко, товари групата от нашия новозагорски край и ви чакам докато има сняг
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

gevkati написа::D :D :D
ризата да е сива , моля, защото GevkaVi е една сива котка :D
А неделята беше изключително приятна : снимки, приказки и прекрасна гледка към градината!
Да кажа и аз за карамфилите.... феерия! Цъфнали, нецъфнали - любов от пръв поглед! С нетърпение чакам старите, а и нови снимки. Май ще стане мерителна единица- карамфилите на Дар.
И друго да напомня, на който ще качва снимките - онези червенокраките господа, дето си правят и те "сутрешните форумни срещи" при Дар.
Мисля, че не остана иглолистно, което да не докоснах - много са ѝ красиви и изкушаващи, пък един снежец ги беше закалпачил, как да не ги пооткриеш!
Благодаря за цветния ден ! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Gevkati, мисля че Dewina вече я използва тази мерителна единица- карамфилите на Дар. Тя също има от този карамфил и то пак покрай пътеката, а от другата страна на пътеката и е juniperus sqamata Floreant пак като бордюр. Красиво е! Може да погледнете снимките в темата й. На пролет ви чакам да местим иглолистни и да вадим карамфил :gush:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от viktoriaivanova »

Не бях гледала тук!
Ехааа, очарована съм!
И дамите сияят! Радвам ви се!
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Благодаря и на всички виртуални гости :gush: Трябва в най-скоро време да дам на Марги флашка да качи снимки от 2017, че ако дойдат и други групи фенките на други цветя, различни от рози и иглолистни, и тогава пак от начало ще трябва да качвам снимки Преди и Сега :lol:
Deleted User 5091

Re: Градина - Дарина

Мнение от Deleted User 5091 »

Дарче, с нетърпение чакам да качиш снимките, които ми показа на телефона ти :potekoha:
всичко е много стилно и не се притеснявай за иглолистните, ако ме види Марги :hihihi: как съм ги насадила моите, все едно ще си останат малки храстчета :lol:
Да ти похваля и осветлението в градината :angelche: Много ми е важно за хубавия изглед в летните вечери :liubov2:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Мерси, Мия! Ти какво си мислиш, че не съм казала на Марги, че според мен и твоите са така ли :hihihi: Особенно за Picea pungens 'Białobok' , тя се вижда на зимната снимка до високата лампа. Като се стопи снега ще видя на колко см е точно от лампата. И това по съвети на специалист, защото аз само мога да въздишам по красоти и други работи :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”