Евровизия

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Евровизия

Мнение от johnstalker »

vodo-leika написа:Абе я марш в твойта си тема :hihihi: :D !
Бях вече там, ама още било рано.. ;(
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Евровизия

Мнение от paju4eto_Ligla »

Току-що чух изпълнението на Сафура, според мен е сред фаворитите :daaa:
С бобото смятаме, че песента на украинката, която беше след нея, е прекалено добра, за да мине повече от 5-то място :evil:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

Нашата умряла песен е най-жива от всички. А на Сафура е само реклама- според мен. Просто песента сме я чували. Мисля, че Миро има шанс. А освен английския, песента е пипната още. И това в положителна насока. Ама песните са.....оДврат.
dal

Re: Евровизия

Мнение от dal »

5ia написа:Нашата умряла песен е най-жива от всички. А на Сафура е само реклама- според мен. Просто песента сме я чували. Мисля, че Миро има шанс. А освен английския, песента е пипната още. И това в положителна насока. Ама песните са.....оДврат.
абе я ма светнете , пак ли умрели педали пратихме? педровизия?
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

Светни си канал 1. Ама е към края си вече. Ако Миро отиде на финал, лично поемам ангажимент да ти кажа кога да гледаш :D
dal

Re: Евровизия

Мнение от dal »

5ia написа:Светни си канал 1. Ама е към края си вече. Ако Миро отиде на финал, лично поемам ангажимент да ти кажа кога да гледаш :D
ако миро финишира по какъвто и да е начин-и аспект-викай ма да гледам :hihihi:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Евровизия

Мнение от paju4eto_Ligla »

Нъц. Нямаше шанс, мислим :angelche: :twisted:
ПП Всички песни, които посочих (ние с бобото се ловим на разни басчета по повода), отиват на финал. Има само 2 песни, които изобщо не ми харесват - грузинската и израелската. Ако Миро се беше класирал, щяха да са 3 :twisted:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

dal написа:
5ia написа:Светни си канал 1. Ама е към края си вече. Ако Миро отиде на финал, лично поемам ангажимент да ти кажа кога да гледаш :D
ако миро финишира по какъвто и да е начин-и аспект-викай ма да гледам :hihihi:
Дал, спи спокойно, нЕма да е на финала нашия човек. То не че се очакваше друго де. Иначе големи обяснения за политическия вот. Чудя се що тогава Вода се класира на финала преди колко там години. Явно тогава не е имало политика. И се издразних от това, че всяка втора дума на Миро беше Господ. Сигурна съм, че вярващите не спрягат Бог по три пъти във всяко изречение.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Евровизия

Мнение от bouquet »

За поредна година се чудя какво правим там ние :hmmm: Това е конкурс за анти песен! Ужасни песни, отвратителни, НЕзапеваеми, никакъв шанс да станат хит.....Сериозно от тези, които чух на Миро песента беше най-хубавата, направете си сметката за каква помия иде реч
Търся добри хора
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Евровизия

Мнение от Satori »

Песента на Сафура е идеална. Изпълнителката е с приятна външност и нормално към банално сценично облекло. Артистизмът й е умерен - вживява се, но се вижда, че не може да го направи толкова силно, че чак да е прекалено. Самата песен не дразни, не те стряскат от леката дрямка набедени за етно елементи под формата на туземски барабани без каквато и връзка с общата хармония и лоша хореография, не те инквизират с фалцети и резки смени на ритми и тоналности. Поне не и през първите 30 секунди, които издържах да я слушам. :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”