Евровизия

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Евровизия

Мнение от el pistolero »

А пък за тая азерска Петифура откога разни банери ми изскачат в де що сайт съм влязъл. Що пара са наляли за тоя спам ала-бала-йджанските петронафти ...
Не се съмнявам че ще има доста дяца на електронното общуване и сърфиране покосени от рекламната офанзива и ще избутат таз пачица дирекшън къмто финала, че може и до 2-ро място да я изпльоскат :sdevil:
P.S. Сега се сетих, че трябва да видя дали в някой букмейкърски сайт не приемат и такива залози, че може покрай тия гюрлутии да забърша някое Евро- без никаква визия :hihihi:
P.S.2. Пете, фаворитски и е само маркетинга на песнята- от Нова година в Туба-та и в разни новинарски, спортни и всевъзможни сайтове на видно място има лепнати огромни банери с препратки към клипа и към сайт направен специалнои за там ква беше ... фура.
С тия облъчвания даже и нашето неомиротворено недоразумение щеше да се превърне във фаворит.
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

Ами вчера прочетох, че точно при букмейкърите тя води класацията за първо място. Аз затова очаквах някаква свръхпесен, пък то бля-бля-бля. Ама девойката пък е казала, че щяла да призове сънародниците си да гласуват за.....наш Миро. Въпреки че имам съмнения, щото дори цяла Европа да гласува за Миро, едва ли от това песента ще стане по-хубава :lol:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Евровизия

Мнение от ravik »

Ама ако не друго, танцьорите на петифурата биват. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Евровизия

Мнение от el pistolero »

5ia написа:Ами вчера прочетох, че точно при букмейкърите тя води класацията за първо място.
Е, там е проблема, че много нисък коефицент дават за нея, демек, че почти сигурно побеждава- ама никъде няма възможност да заложи човек, че ще е на 2-ро място. Хем коефицента трябва да е по- голям, хем знам, че така ще стане :hihihi:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Евровизия

Мнение от 5ia »

А кой ще пръв, щом толкова знаеш? Аз само съм сигурна, че Миро няма да е на финал. Другите неща не са ми ясни ;)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Евровизия

Мнение от vodo-leika »

5ia написа:А кой ще пръв, щом толкова знаеш? Аз само съм сигурна, че Миро няма да е на финал. Другите неща не са ми ясни ;)
Аз пък след като пуснаха на Беларус песента, мисля, че Миро има направо огромни шансове! :D
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Евровизия

Мнение от johnstalker »

vodo-leika написа: Аз пък след като пуснаха на Беларус песента, мисля, че Миро има направо огромни шансове! :D
Мисуиш ли? :hmmm:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Евровизия

Мнение от vodo-leika »

Ами да стискаме палци! :daaa: :stiskam: :dovolen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Евровизия

Мнение от johnstalker »

От стискане на палци, най-много да забремненим некоя и друга булка тук. Миро нема как да го забременим, а и той редовно си тества в тази насока, така, че не е за мислене. :hihihi:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Евровизия

Мнение от vodo-leika »

Абе я марш в твойта си тема :hihihi: :D !
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”