Да помогнем на Павел!

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от alexalex12 »

Нека се случи ЧУДО!! :stiskam: :stiskam: :stiskam: !
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от desi_slava »

alexalex12 написа:Нека се случи ЧУДО!! :stiskam: :stiskam: :stiskam: !
Дано ! :stiskam: :stiskam:
:snif:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1308 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от мечтица »

alexalex12 написа:Нека се случи ЧУДО!! :stiskam: :stiskam: :stiskam: !
Много тежко :snif:
Господи, моля помогни на това невинно създание! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
GIOIA(Джоя)

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Чух вчера по новините :snif:
И аз се моля за ЧУДО!!!
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Noel »

Поклон пред родителите,че в този тежък момент имаха сили да мислят и за събраните средства!
Честни,добри българи!
Милост за детенцето,Боже!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от muny7 »

Боже , тази болест стана пандемия. Не прощава на малки и големи. Дано детето има дни :stiskam:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

В този момент повече от всичко ми се иска аз да греша, а всички да са прави.
Иска ми се да има Господ.
Иска ми се той да е по образ и подобие на най-доброто и сърдечното у човека. Иска ми се да няма никакъв друг план за Павел, освен един-единствен - да отнеме тумора, все едно, че никога не го е имало. И да го направи.
Но аз съм сигурна в съпричастността на хората. На много, много хора. Вярвам, че тя може да вдъхне кураж и сили на страдащите и в най-тежките им мигове, в които на човек му се иска да се затвори сам в мъката си.
Дълго и топло прегръщам Павчо, майка му и баща му. Една от стотиците съм. Вярвам, че тримата ще го почувстват, защото ние сме социални същества и затова имаме сетиво да предаваме и да приемаме човечността.
С вас сме!!!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от jesi »

Лъч надежда за Павел от Варна! Току що български доктор от Франция се обади в "Петел": "Има нова технология. Искам да помогна"
13.10.2015 / 18:07 5


Лъч надежда Павел да бъде спасен се появи току-що, след обаждането в редакцията на "Петел" от български лекар, който от три години работи във Франция.
След като е разбрал, че 6-годишното момченце не може да бъде оперирано според последните изследвания в Израел, той апелира към родителите, преди да се откажат напълно, да посетят някоя от трите специализирани болници във Франция - в Париж, Анже или Марсилия, където на детето ще бъде направена повторна консултация от най-добрите специалисти.

„Клиниките са изцяло съвременни и специализирани внеговото заболяване. След като се запознах с диагнозата на Павел искам да помогна, защото в тези три университетски болници се използват напълно нови методи и лекарства, навлезли през пролетта на 2015г. Видях, че родителите са се изказали за състоянието на момченцето, че туморът е нараснал и не може да се оперира. В момента има нова технология, при която чрез химеотерапия и лъчелечение туморът се стопява до определени размери и после е възможно оперирането му. Не мога да гарантирам със сигурност възстановяване, но родителите не губят нищо, ако опитат“, заяви докторът.

Той ще бъде във Варна след няколко дни и обеща, че ще донесе координатите на френските лекари Мене, Шино и Деларт, които са специалисти в клиниките по неврология и неврохирургия, за да помогне на семейството да осъществят връзка.

Припомняме, че хиляди хора и организации се включиха в даряването на пари за малкия Павел, който страда от рядка форма на тумор в гръбначния стълб. За момченцето бяха събрани 475 хил. лева, но изследванията в клиника Шнайдер са показали, че туморът е много агресивен, в най-висока степен на злокачественост и е абсолютно невъзможно оперативното му отстраняване.

Екипът на „Петел“ се надява това да не е последното становище за състоянието на малкия Павел.

Опитахме да се свържем с родителите на Павел, но към момента не успяваме.
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от jesi »

Дано Бог направи чудо за това невинно създание!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Да помогнем на Павел!

Мнение от Мария Николова »

Има надежда, има!!!
Мирославе, идете на тази среща във Варна и после потегляйте за Франция. Нямате време за колебание.
Открийте отново сметката, незабавно.
Мисля, че поне част от дарителите ще повторим същите суми. А съм сигурна, че ще се присъединят и още много хора, макар и с малки суми.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”