ЛАЛЕТА 2015

Заключено
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от kesten »

Гледам всеки ден лалетата ви, но хълцам само наум, но сега като видях на Калинка лалетата не мога да се въздържа.
Толкова труд, но пък си заслужава. Поздравления. :ieeee:
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Магдалена »

Lois написа:
аз вчера обрах последните лалета за букет, че до събота така и така няма кой да ги гледа, поне да са ми пред очите във вазата :D
вижте какво намерих сред тях:
имам и още едно такова, но друг сорт. Мутация ли е, що ли?
Изображение
:dovolen: Юле,мисля,че Lois говори за "изпадналите" сякаш върху горната част на стъблото венчелистчета!
И при мен го имаше на доста от лалетата! Не зная от какво става така,но е много интересно и нежно! :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Мария Николова »

Ох, че ми е хубаво тук сред лалеените ви феерии!!! :sheart: И яда :ufff: :ufff: :ufff: ми мина, и умората, :swhew: само като потънах в снимките ви! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Тръгнах за обедното си кисело мляко още в 1 ч., но свърнах "само за 5 минутки" :swink: да обиколя и проверя за попови прасета с вирнати крачета ииииииии...час и половина ръсих и на други места прасешка манджа. Накрая какво мислите? Хванала съм пликчето не с отвора нагоре, а...точно така - с дънцето му нагоре. :glupav: :glupav: :glupav:
Докато си сглобя една хартиена "тавичка", да сложа камъче, вятъра да не я духне, мравките се струпаха "да си краднат" за складовете.
Всички синички зрънца прибрах, до последното! :daaa: Като изсъхне пръстта, ще я стрия на прах, ще го издухам и ще върна пръснатото в пликчето му. :nod:
Свърши ми почивката. Връщам се и продължавам да вадя лалета. Сефте за тази година ще разперя плажния чадър. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
лалесъм

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от лалесъм »

В благодарност на всички, направили със снимките си пролетта ми лалеена :tzvetentze:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Deleted User 1445

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Deleted User 1445 »

Лаленце, прекрасни :ieeee: Това лале до Брит , Верона ли е :hmmm:
лалесъм

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от лалесъм »

Верона е, да Нини :tzeluvka: Като сестри са с Брит. Вероната е малко по-ранна, но имат дълъг период на застъпване в цъфтежа :nod:
Deleted User 1445

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Deleted User 1445 »

Благодаря, Лаленце, поръчах си Вероната вече :ieeemyzh:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Noel »

Леле-лелееее....какви чудеса имат трета форумна зона :shock:
Мериии,къде си ?
Сезона не е свършил :daaa: :ieeee:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от МГХ »

Последните ! Изображение Малко поопърпани от силния дъжд.
Lois

Re: ЛАЛЕТА 2015

Мнение от Lois »

Магдалена написа:
Lois написа:
аз вчера обрах последните лалета за букет, че до събота така и така няма кой да ги гледа, поне да са ми пред очите във вазата :D
вижте какво намерих сред тях:
имам и още едно такова, но друг сорт. Мутация ли е, що ли?
Изображение
:dovolen: Юле,мисля,че Lois говори за "изпадналите" сякаш върху горната част на стъблото венчелистчета!
И при мен го имаше на доста от лалетата! Не зная от какво става така,но е много интересно и нежно! :hmmm:
Да, за листенцето на стеблото говоря :)
От всичките Sorbet (Юлче, мерси, те са) има само на едно. Има и на още едно от друг сорт - CRÈME UPSTAR, който обаче при мен не е жълторозов, а бялорозов, незнайно защо.
Заключено

Обратно към “Лук и други луковици”