Първа българска изложба?!

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от Мария Николова »

Защото съм голяма почитателка на вашите цветя и приятелка на много от вас, ето тук да прочетете по темата.
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=56&t=3118" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=49&t=4475" onclick="window.open(this.href);return false;
Не се плашете! :mrgreen: Кикул и Ботан ще ви запознаят с всичко, което трябва да направите, за да докарате до изложбен вид цветята си. Помнете, вие може да направите всичко, което от човек се прави. :swait: :mrgreen: Че и още по-добре! :daaa: :gush: :ieeee: Аз акъл няма да ви ръся, но кураж мога и ще ви давам. :gush: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от katia »

Темата е много интересна. Идеята страхотна...аз от кога мрънкам, че трябва да покажем на всички красотата на тези растения...Дали аз съм готова психически...мисля, че никога няма да стана, но това не ми пречи да участвам с всичко с което мога да помогна. Нямам време да прочета всичко що сте написали....дано довечера успея :nod:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от katia »

Прочетох...Ботан трябва да е лято. По няколко причини- Лятото грудките са събудени и растенията вече цъфтят...и още моите стрептокарпуси са във вихъра си лятото и тогава ще са най-интересни за гледане и още хич не обичам да пътувам зимата....многото дрехи ограничават силно движенията ми :angelche: За БАН аз съм напълно съгласна...ще трябва да си наема камионче за да си откарам китките до там :twisted: . И ако ще ходиш пак в Румъния на изложба и аз тръгвам да знаеш :nod:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от Албена »

И според мен най-удачно е през лятото. Моите стрептокарпуси и сентполии започват да цъфтят обилно през юни. :nod:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от katia »

Дааа...и синингиите са будни и ахименесите и т.н. а ние май имаме голямо разнообразие и от тях. На мен определено ми се ще да ги видя много повече отколкото стрептокарпусите
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от botan »

katia написа:И ако ще ходиш пак в Румъния на изложба и аз тръгвам да знаеш :nod:
Всяка година ми става тъпо, защото обещах на Диана, че пак ще отида и все не мога да сколасам, а тази година пък абсурд. :oops: :snif:
Принципно съм съгласен да е юни, но това за тази година ми се вижда много много рано, поне за мен и то в личен аспект. До тогава е хубаво да се преведат някои старии относно това как се прави отвъд Атлантика за да се знае крайната цел (без значение дали ще стигнем или не до нея)
Insta: ex_hort
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от katia »

Може и септември :daaa: Тъкмо мъниците ще пораснат до тогава
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от botan »

Ахаа, да не е на първата дата на държавния, да е на втората. :lol: Дааа, тази година ми е кошмарна, за това казах, че ми е рано в личен аспект, т.е. това не трябва да ви притеснява или спира, а аз ще помагам с каквото мога.
Не юни е супер, ако мислим да е ежегодно е хубаво да заковем един месец за да може да настроим биологичните часовници. :mrgreen:
Insta: ex_hort
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от katia »

botan написа:Ахаа, да не е на първата дата на държавния, да е на втората. :lol: Дааа, тази година ми е кошмарна, за това казах, че ми е рано в личен аспект, т.е. това не трябва да ви притеснява или спира, а аз ще помагам с каквото мога.
Не юни е супер, ако мислим да е ежегодно е хубаво да заковем един месец за да може да настроим биологичните часовници. :mrgreen:
:o Нееее аз ще помагам с каквото мога и другите предполагам. А за организирането ние на теб разчитаме май...поне аз, така, че когато на теб ти е удобно и свободно. А при нас все има нещо цъфнало като за изложба стига да не искаш някакъв списък с имена на цветя 1 месец по-рано, че тогава ще стане сложно :lol:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Първа българска изложба?!

Мнение от botan »

Ами да, хубаво е да има нещо такова за да се знае какво ще има, иначе няма как да се направят табелки, а те са задължителен компонент.
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Геснериеви и бегониеви”