Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от muny7 »

:lol: :lol: :lol:
Да обаче на мен ми се е случвало клиенти от провинцията да ми покажат даден адрес :nod:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
denitsavm

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от denitsavm »

Мъни, ти такси ли караш? Принципно много хора от провинцията щат не щат научават София и при това по-успешно от софиянци :dovolen:

Кими, едната улица, таци в центъра не е цар, а Княз Борис :nod:,
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от kim »

Това сигурно ли е? защото до ден днешен си мисля, че има улица Цар Борис :hmmm: :lol: :lol: :lol:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Iliana59
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1526
Регистриран на: Яну 15, '12, 16:01

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Iliana59 »

Има и Цар Борис и Княз Борис.Княза е в центъра,а царя доста по далече.
Следващият път като тръгнеш хубаво си помисли при княза ли отиваш или при царя :hihihi:
Аватар
muny7
Виенско кафе
Мнения: 446
Регистриран на: Май 20, '13, 11:33
Местоположение: София

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от muny7 »

denitsavm написа:Мъни, ти такси ли караш? Принципно много хора от провинцията щат не щат научават София и при това по-успешно от софиянци :dovolen:

Кими, едната улица, таци в центъра не е цар, а Княз Борис :nod:,
Да , но сега не карам от известно време и не мисля повече да карам :snif: . Както ми каза един клиент " момиче какво правиш в тия таксита с единия крак си в гроба, а с другия в затвора ? ". Напрежението е убийствено :nod:
Затова сега работя върху себе си :D и градинката разбира се :daaa:
Мога всичко, стига да пожелая! Лошото, е че бързо ми омръзва !
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от sadeyes »

Нека да разкажа и аз.
Преди 2-3 години влизам в килера с идеята да му оправя бравата, защото съм решила, че няма да чакам мъжлето да се прибере. влизам вътре, с дръжките в ръка, а бравата на вратата и вратата се затваря, при което оставам затворена на 2 на 2, с един телефон, който е на ваучер и не е зареден?!? :D Първоначално изпадам в дива паника, тъй, като имам силна клаустрофобия. След което с треперещи ръце се опитвам да си пусна интернета на телефона, белким се свържа с някой онлайн. Докато след 10 минути се сетих, че мога да опитам да се отворя с нещо. В случая със самата дръжка, която ми беше в ръка. 2 часа след, като се освободих кръвното ми беше 180 на 110! :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Мария Николова »

На мен ми се е случвало 2-3 пъти да щракна катинара на вратата към двора, а ключовете си мълчат на масата в навеса. Заключени. Излизам на улицата и с голямо пъшкане успявам да прехвърля дебелото си дъ над пътната врата, отивам до навеса, вземам ключовете и обратно с пъшкане се измъквам като крадечка от своя двор. :lol:
По принцип ключовете трябва да висят от катинара. ;) :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Силвия »

Мария Николова написа:На мен ми се е случвало 2-3 пъти да щракна катинара на вратата към двора, а ключовете си мълчат на масата в навеса. Заключени. Излизам на улицата и с голямо пъшкане успявам да прехвърля дебелото си дъ над пътната врата, отивам до навеса, вземам ключовете и обратно с пъшкане се измъквам като крадечка от своя двор. :lol:
По принцип ключовете трябва да висят от катинара. ;) :D
Хахахах Мери :lol: това ме подсети за една история. Майка ми беше с холтер и отивайки на мястото установяваме, че сме забравили ключа от външната врата. Това не плаши душите наши и всички се меткаме през оградата, включително и майка ми с холтера :lol: На следващия ден лекарката го разчита и пита - какво сте правили вчера в .... часа, а тя - прескачах ограда :srofl: :srofl: Няма да споменавам на колко години е :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl: Докато младите под сурдинка се питат дали сме си приготвили "дрехи за умряло", ние им отговаряме гръмогласно с прескачане на огради. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Noel »

Мария Николова написа:На мен ми се е случвало 2-3 пъти да щракна катинара на вратата към двора, а ключовете си мълчат на масата в навеса. Заключени. Излизам на улицата и с голямо пъшкане успявам да прехвърля дебелото си дъ над пътната врата, отивам до навеса, вземам ключовете и обратно с пъшкане се измъквам като крадечка от своя двор. :lol:
По принцип ключовете трябва да висят от катинара. ;) :D
От снощи се хиля сама ,само като си представя нашата Мерка накачурена на оградата :lol: :lol: :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”