Розите на Ели - на вилата

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ЕлиМ
Кафе с мляко
Мнения: 243
Регистриран на: Окт 31, '14, 12:09

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от ЕлиМ »

Светката написа:Ехейййй! Ти къде беше досега бре момиченце? Ами то всичко при теб, е супер готино. :dovolen: Браво!
Скрила се бях в розите :ieeee: и надничах във вашия форум! Вече и аз съм част от това розово общество! :tzvetoman: :sflower:
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно,
ех ще започне такъв живот, че само си викам "Дано". "
Албум "Рози 2017"
https://goo.gl/photos/CuxunBefV8gDin3o8" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31729
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1086 пъти
Получил благодарност: 2640 пъти

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от Мария Николова »

Още един албум, който често ще навестявам. :mrgreen: Илияна, много ми харесва големия потенциал на двора ти! :daaa: Браво на ТМ!!
ЕлиМ написа:
Светката написа:Ехейййй! Ти къде беше досега бре момиченце? Ами то всичко при теб, е супер готино. :dovolen: Браво!
Скрила се бях в розите :ieeee: и надничах във вашия форум! Вече и аз съм част от това розово общество! :tzvetoman: :sflower:
Ами ние тук завардените, дето не сме в розовото общество? :sthinking: :styzhen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ЕлиМ
Кафе с мляко
Мнения: 243
Регистриран на: Окт 31, '14, 12:09

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от ЕлиМ »

s_t_m написа:Още един албум, който често ще навестявам. :mrgreen: Илияна, много ми харесва големия потенциал на двора ти! :daaa: Браво на ТМ!!
ЕлиМ написа:
Светката написа:Ехейййй! Ти къде беше досега бре момиченце? Ами то всичко при теб, е супер готино. :dovolen: Браво!
Скрила се бях в розите :ieeee: и надничах във вашия форум! Вече и аз съм част от това розово общество! :tzvetoman: :sflower:
Ами ние тук завардените, дето не сме в розовото общество? :sthinking: :styzhen:
Вие всички сте от обществото на добрите хора! :sheart: :sbear:
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно,
ех ще започне такъв живот, че само си викам "Дано". "
Албум "Рози 2017"
https://goo.gl/photos/CuxunBefV8gDin3o8" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ЕлиМ
Кафе с мляко
Мнения: 243
Регистриран на: Окт 31, '14, 12:09

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от ЕлиМ »

Дано не ме обвините в спам, но за да не отварям нова тема, пък и това е едно живо допълнение към розите и вилата.Казва се Раши, момиче на 11 години, родена е в Казанлък и там казват на породата Канадска лисица.Това е някакъв нечистокръвен малък шпиц.Тя си ни е гражданка, много е послушна, не прави бели и по цял ден спи.Обича много да ходи на вилата, да гони котките из вилаета, да се закача и лае със съседските кучета и когато комшиите запалят барбекюто да им ходи на гости. ;)
За нас тя не е домашен любимец, а член на семейството.За мен тя е косматото ми бебе, защото много обича да я гушкат, дори мърка като котка и децата викат че е порода кучекот :hihihi: Изображение Изображение Изображение
Много обича да е на хамака
Изображение Изображение Изображение
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно,
ех ще започне такъв живот, че само си викам "Дано". "
Албум "Рози 2017"
https://goo.gl/photos/CuxunBefV8gDin3o8" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от dal »

красиво , много красиво , тук ти е мястото :nod: :tzvetentze:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от ToBo »

Много, много хубаво :liubov2: Имаш в мое лице фен на оградата :nod:
Като клематисоманиак (няма такава дума :lol: ) забелязах клематиса още на първата снимка :daaa:
Следващият сезон розите ти вече ще са :potekoha: на фона на дървото
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от Noel »

Ели,обречена си ,момиче :D
Тука има такива подстрекателки,че отсега планирай завоюване на съседния двор :lol:
А косматото ти детенце е разкош пухкав :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
troll

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от troll »

Добре дошла!
Всичко е хубаво и пипнато. Браво на ТМ!И на теб, де! И на теб! А и на децата!
Само да му кажеш, да вдигне сега от едната страна найлона и да види кво има отдолу.
Под камъните се слага геотекстил, а неговия наклон води водата, където искаш.
Аз го слагам два ката и малко излиза от камъните ибурена пак никне! :ufff:
Бях проектирал ограда като ваща по много причини, но надделя идеята да се слеем с околната среда т.е. да се адаптираме.Пак е различна де...
:mrgreen:
Аватар
ЕлиМ
Кафе с мляко
Мнения: 243
Регистриран на: Окт 31, '14, 12:09

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от ЕлиМ »

Благодаря ви за топлите думи за нашата градина.Наистина сме я правили с много любов, желание и труд.Може би ще поправяме грешки, но ние сме градинари от 2 години.
.
troll написа:Добре дошла!
Всичко е хубаво и пипнато. Браво на ТМ!И на теб, де! И на теб! А и на децата!
Само да му кажеш, да вдигне сега от едната страна найлона и да види кво има отдолу.
Под камъните се слага геотекстил, а неговия наклон води водата, където искаш.
Аз го слагам два ката и малко излиза от камъните ибурена пак никне! :ufff:
Бях проектирал ограда като ваща по много причини, но надделя идеята да се слеем с околната среда т.е. да се адаптираме.Пак е различна де...
:mrgreen:
Ще видим какво има под найлона и напролет как ще чистя камъните.Там наистина е под наклон, но въпреки проливните дъждове камъните си стоят.Като валя сняг първо там се стопи.
А ето и малко снимки от първия сняг.От него и силния вятър ни се изкорени едно голямо дърво - стара кайсия или може бе зарзала, която пролетта аха да изсъхне/много късно се разлисти и с болни листа/.Явно и е дошло времето ,пък и там след време живот и здраве ще правим пристройка - барбекю.Утре ще ходим да я режем защото под клоните и са останали 2 скоро насадени бадема и асми - дано са оцелелиИзображение Изображение Мадамката Изображение И прасковата пострада Изображение Безименка продължава да цъфти Изображение Кралица Елизабет пък напъпила
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно,
ех ще започне такъв живот, че само си викам "Дано". "
Албум "Рози 2017"
https://goo.gl/photos/CuxunBefV8gDin3o8" onclick="window.open(this.href);return false;
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4894
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 359 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Розите на Ели - на вилата

Мнение от Di_Va »

Ели, това е направо летящ старт, браво на теб! Всичко е хубаво при вас и дворът, и вилата, и цветята, и кучето! И това само за две години си е почти подвиг!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”