Една доста нетрадиционна сватба

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Анемоне »

Благодаря на Доби и на Дал,че ни направиха съпричастни към този момент изпълнен с магията на любовта.Много ме развълнуваха и докоснаха снимките с танца и детелината.Нека късмета не ги напуска и винаги да са в такава хармония ,в каквато ги видяхме танцувайки.
bell

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от bell »

Невероятни, магнетични и красиви!
Поздравления за всички вас! Бъдете все така щастливи, Доби :tzvetentze:
Аватар
Жени
Кана кафе
Мнения: 622
Регистриран на: Май 30, '12, 15:19

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Жени »

Честито и от мен! Младоженците са прекрасни!Много оригинално и нетрадиционно, поздравления. Много щастие, здраве и само прекрасни мигове пожелавам на всички от семейството!!! :sflower: :sflower: :sflower:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от DOBI »

Искам да ви благодаря и от името на самите младоженци-дадох им линк към темата за да могат и те самите да прочетът вашите поздрави - останаха очаровани и трогнати, още повече че младоженеца вчера навърши 30 години

За всички вас по едно праче от сватбената им торта

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15914
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Гео, граф »

DOBI написа: Сеп 3, '14, 14:21 Ами то няма много за разказване - заедно са от 2007 , 2008 се роди първата внучка,после 2012 - втората.Имат си свой апартамент - под наем естествено.Забавиха сватбата до сега поради факта че искаха тя да е в България - снахата е луда по всичко българско, говори езика, голямата внучка също,малката още не говори....но и това наближава :dovolen:
Искаха и направиха сватбата на мечтите си, което е най-хубавото и аз не съм им се мешала изобщо-това е тяхната сватба , това е техния ден
Получи се страхотно
Щастливи са , а щом те са щастливи и аз съм щастлива
Изкопах темата, колко жалко, че ги няма снимките :hmmmmmm: . Още по-лошото е, че и линка към фотографа във фейсбук не е активен. Буквално са ми пред очите децата ти, Доби, толкова пъти съм разглеждала албума, дали няма начин да се видят някъде?

Писала си преди шест години за внучките си. Сега трябва да са на 12 и на 8. Разкажи за тях, моля те! И въобще разкажи за себе си, за живота си, за цветя, картини, боички и всичко, всичко :!:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от milena02 »

За който не е виждал снимките: всичко в сватбата беше барнато в комбинацията "червено-черно". Така като го каже човек, някой ще си рече: "Е как така булка и младоженец в черно и червено?" В конкретния случай обаче, тази комбинация беше едновременно аристократична, бохемска, артистична и тържествена. Много стилна сватба наистина! Жалко за снимките! :cry: Обаче Доби със сигурност ги пази и може пак да ни ги покаже, плиииизз... :tzeluvka: :zazaazaz:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от DOBI »

Гео ти ме разбиваш :D
вчера за първи път от 100 години получих известие от форума и така попаднах отново тук
Аз дори не си спомням кога последно и за какво съм писала
Опитах се вчера да потърся снимки но след като преди няколко месеца "почерпих" :D лаптопа си с розе , което се оказа , че незнайно защо не хареса и се наложи да бъде сменен с нов не намирам следи от снимки които съм правила :hmmm:
Ще продължавам да се ровя из дебрите на информатиката и се надявам да открия все пак следи
Снимки от сватбата на децата може да видиш тук
http://www.manchevi.net/index.php?album ... 6%20Svatba
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31755
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Мария Николова »

Загубих се в снимките, Доби!!! Ще се връщам и методично ще разглеждам снимка по снимка от всяка група. Съвсем ми изстина втората чаша кафе с цигара на терасата. Благодаря ти, че ни покани на сватбата! :sbear:
След 4 минути продалжавам! :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15914
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Гео, граф »

Спойлер
Покажи
DOBI написа: Ное 25, '20, 10:27 Гео ти ме разбиваш :D
вчера за първи път от 100 години получих известие от форума и така попаднах отново тук
Аз дори не си спомням кога последно и за какво съм писала
Опитах се вчера да потърся снимки но след като преди няколко месеца "почерпих" :D лаптопа си с розе , което се оказа , че незнайно защо не хареса и се наложи да бъде сменен с нов не намирам следи от снимки които съм правила :hmmm:
Ще продължавам да се ровя из дебрите на информатиката и се надявам да открия все пак следи
Снимки от сватбата на децата може да видиш тук
http://www.manchevi.net/index.php?album ... 6%20Svatba
Добс, отвя ме :sheart: :sheart: :sheart: .............

И аз като Мерка отивам да гледам, защото много, МНОГО ми харесват!!!

А ти не изчезвай повече, ако обичаш :svekurva: ... :gush: :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Една доста нетрадиционна сватба

Мнение от Силвия »

Тази сватба я помня, все едно е била вчера, толкова силно ме беше впечатлила :liubov2:
Привет, Доби!
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”