''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

мечтица написа: Авг 13, '20, 14:45 ... Гео,като за начало е чудесно,е ще претърпи още малко доизкусуряване.
Ще стане ''бижу'' и тези чекмеджета много ме харесват :daaa:
Това ме накара да вляза в Пинтерест,а влезеш ли там,ужас...,излизането много трудно :P ...
Именно начало е, Оленка, грубо, недоизкусурено, с различни по размер палета - струпана набързо грозна работа :hmmmmmm: ...

Колегите са ми обещали да ми съберат еднакви европалета, за да го направя както трябва. Ще боядисам вратата и самата конструкция в дънково синьо (може би :hmmm: ), ще направя етажерка (даже вече съм купила подходящи чугунени стойки), измислила съм още сума дреболии за там. За Пинтереста си мнооого права :lol: , точно оттам се запалих за градинска маса :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от milena02 »

Гео, това е адски идейно! :potekoha: Защо ще му слагаш вратички? Така си е екстра, за да можеш да си пъхаш всякакви неща. Все пак е вила, не ти е в хола. На мен пък ми харесва както си е. Даже мушамата.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Авг 14, '20, 10:05 Гео, това е адски идейно! :potekoha: Защо ще му слагаш вратички? Така си е екстра, за да можеш да си пъхаш всякакви неща. Все пак е вила, не ти е в хола. На мен пък ми харесва както си е. Даже мушамата.
Неее, няма да му слагам вратички, Миленски :sneee: ! Имах предвид вратата, която стои подпряна на стената като един вид гръб. Нея ще боядисвам, върху нея ще монтирам етажерка и разни закачалки за сушене на билки, за инструменти, някоя просташка рамка от левчето, която също ще боядисам и протъркам - такива ми ти работи. Разгледай снимките от Пинтерест на Мечтица, за да вденеш идеята ми :daaa:. Ето откъде ми хрумна идеята за дънково синьо, подпикнах, като го видях :sooo: :sheart: ...

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

Алоооо, Графче, това не е ли за темата за ремонтите и реставрация на мебели :hihihi:. Еее, от колко години те дебна да влезеш в нарушение :hihihi:!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Авг 14, '20, 11:40 Алоооо, Графче, това не е ли за темата за ремонтите и реставрация на мебели :hihihi:. Еее, от колко години те дебна да влезеш в нарушение :hihihi:!
Ъъъ :swonder: :sdull: ... ма то съвсем вехтошарско става с тия палета, бре :sitwasntme:

Добре де права си, шиле, отивам наказана в ъгъла :tyzhnoangelche:................
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

:semo: :ieeemyzh:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4999
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от мечтица »

Въх ,много си строга Елче :hihihi:
Със страх да не отнеса наказание,само да кажа:-
''Гео,това синьо-дънково,страхотно '':daaa: :daaa: :daaa: :daaa:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Еличка »

мечтица написа: Авг 14, '20, 14:55 Въх ,много си строга Елче :hihihi:
Със страх да не отнеса наказание,само да кажа:-
''Гео,това синьо-дънково,страхотно '':daaa: :daaa: :daaa: :daaa:
Оленка, знаеш ли от кога я дебна да ми падне в ръчичките! Като започнах да пиша във форума, само ме преследваше из темите дали съм на правилното място. И, между нас да си остане, тогава я заобичах безвъзвратно тая кукундрила! Ама ти не ѝ го казвай, щото обича да се надува :hihihi:!
Айде и аз да споделя за това дънково синьо и съвсем да оспамя нещата. Понеже съм избрала нещо такова за една маса и дограма (ще покажа, когато съм готова), мисля да пробвам с новата Винтидж серия на Бохемит. Ако синьото е по-светло от желаното, ще мина с по-тъмен акрилен лак. Ще пробвам май.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1978
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от marka »

Тука, никой отдавна не се е хвалил. Е, аз искам да споделя придобивката си от вчера. Гарнитура с масичка :katericka:
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

marka написа: Ное 3, '21, 08:36 Тука, никой отдавна не се е хвалил. Е, аз искам да споделя придобивката си от вчера. Гарнитура с масичка :katericka:
Ваййй, е ся завидЕх, ама яко завидЕх, Марче :o :shock: ...

Със здраве да си я ползваш дълги години, 'ногу е убава :daaa: :potekoha: :potekoha: :potekoha: .............
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”