Аз, "къщичка"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 31 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от sofy »

Димана написа:Светле, моля да преразгледаш решението си. Без теб форумът няма да е толкова цветен. И много неща няма да е. :tzeluvka:
:daaa:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от johnstalker »

къщичка написа:Това ми е последното мнение в моята тема, не желая да споделям повече нищо лично с хора, които поддържат лъжата, които си мерят думите във всеки пост заради поддържане на имиджа си, още повече нямам място в общество, което ме убеждава да си затварям устата. Моите думи никога не са били премерени, защото пиша и казвам това, което мисля.
Отвратена съм от наглотията, лицемерщината и лъжата.
Не желая да коментирате решението ми в тази тема, а личните ми съобщения ще деактивирам след приключването на мушкатената ми поръчка.
Засега отношението ми към форума е само служебно.
Приятелите ми знаят къде да ме намерят.

Изображение

Пролет иде.. а с нея и депресията. Не помня теб ли коментирах, ама аман от драми. ;) Всъщност си права, тук е пълно с лицемери. Това съм го установил преди бая време, но тук има и много свестни хора, помисли и за тях. :daaa:
troll

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от troll »

Аз харесвам Ким!
Харесвам и Къщичка!
:daaa:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Noel »

Светулче,кому е нужно това?
Ако поставиш на везна взела-дала от прекрасните отношения тук и последните събития,кое ще натежи?
Ако сравниш чувството ,когато ни шиеше торбички,чантички и разни дребни топлещи неща с това от клавиатурата да излизат яросни думи-кое ти носи повече?
Ако сравниш срещите и блесналите очи на хората с гнева ,концентриран в една тема,кое е би искала да запазиш?
Това сега ще мине и емоцията в теб ще придобие друг вид.Ти наистина ли искаш да се лишиш от другото?Наистина ли?
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Deleted User 5091

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Deleted User 5091 »

Къщичке, чакаме те :tzeluvka:
Кой ще ни показва нови проектчета, хайде помисли и за нас :angelche:
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1447
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 52 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от kannamy »

Мдааа деликатна душа си ,не го казвам с упрек ,просто последните дни много хора бяха наранени ,обидени ,огорчени -както щеш го наречи ,но в този форум има наистина стойностни хора .Поне аз така мисля .Но всеки решава сам за себе си . :tzeluvka:
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от bettym »

Абе, хора кво става в тоя форум?
Мнооого отдавна не бях влизала, от няколко дни отново съм се гмурнала тук, чета, препрочитам... и сега...тъкмо щял да пусна едно голяямо възхищение към Къщичка и изведнъж тоя пост...звучащ много обидено!
Други хора, в други теми също звучат така и аз направо се чувствам като....
Като че ли е заплашен общия форумен дух, който ме е пленил от самото начало тук.
Я се стегнете, пролетта иде, кой кво на кого казал представа нямам, обаче, Къщичке, с тебе се познаваме, ти си готин човек, щерка ти също, нещата които правиш са изумително красиви и...няма никакъв, ама никакъв смисъл да се обиждаш на хора, които вероятно са позеленели от завист и са позволили това да им проличи или просто...няма значение!
Бъди си такава, каквато си и толкоз! Пращам ти поздрави и прегръдки! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1447
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 52 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от kannamy »

Значи не искам да обидя никого и не искам да пълня на Къщи темата с бля бля .С две думи не искам да те обидя ,нито друг да засегна .Абе що ни мислите четящите с нерви от въже ...........
Последно промяна от kannamy на Фев 17, '17, 18:29, променено общо 4 пъти.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от calico »

Къщи, мъчно ми е за теб :tzeluvka:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от марианна »

Мисля,че трябва да оставим къщичка малко сама със себе си
Тя е от силно емоционалните хора,които преживяват всичко много силно и истински
Ще мине време и тя пак ще се появи,като летен тайфун :stiskam:
Светле :tzeluvka: от мен да знаеш,само децата и семейството са важни,само те могат да те изкарват извън релси и заради тях да взимаш крайни решения
Другото е въздух под налягане.Пускаш го и го няма вече
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”