Една сбъдната мечта

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

ИзображениеЛеонардо де винчи обилно и почти не боледува.
Изображение пак традескант на Остин
Изображение Кроус Розе остин, съвсем не е за преден план, става доста висока. Това са ми първите грешки, аз тък като не обичам да местя цветя само в крайни случаи, регулирам височините им чрез резитба.
Изображение мулинекс на Остин.
Изображение Савой Хотел, прекрасна роза без забележки.
Изображение Бриоза на Барни, прекрасно обилно цъфтящо мини.
Изображение Букет Парфайт, гебрудер грим, хот шоколад, мидсумер и мишел бедросиам на масад.
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Изображение Алберт Дюрер цъфна ми с огромни цветове.
Изображение Лаурент Каброл, масадка много надиплена.
Изображение ангела обилно цъфти и става висока , трябва да се подрязва по ниско.
Изображение Новалис, изгаря на жарко слънце но пак е красива.
Изображение фърс лейди Красиви помпони за булченски букети.
Изображение Пилигрим на остин нежно жълто.
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Здравейте в Белгия сме вече. Опитваме се да свикнем все още съм като в сън. Почнахме да търчим по институции за да се регистрираме, все още не можахме да запишем малкия, препращат ни към специализирано училище но май и тук трябва доказваме, че той си чува и може да справи редом с другите деца и няма нужда от специално. Докато всичко влезе в релси ще има доста търчене, добре че имаме една позната която ми превежда. След месец два и аз ще се запиша да уча езика.Теглихме кредит и купихме апартамент, в момента тече ремонт и ще успеем да се нанесем след 3-4 месеца. Имам пред блока няколко малки кътчета с растения които са занемарени малко, пълни с боклуци. Мъжо каза че периодично са събирали пари за градинар, но аз не видях нещо свършено добре всичко е обрасло с диви треви и пълно с боклуци. Ако мога да навия управителя може да се заема с подръжката. Поне ще има по хубав вид и аз ще си начеша крастата, че не мога без да бръкна пръст (разтоварвам се така). Като ми остане време ще поснимам из града и ще пусна снимки, само с климата малко трудно ще свикна трябва все да съм с чадър в чантата тъй като не се знае кога ще вали. Не си мислете че съм ви забравила вие сте моите приятели. Само докато всичко влезе в ред може по рядко да пиша. Обичам ви, :gush:
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от lenuza73 »

:ieeee: Привет Гюлче... Радвам се ,че си тук.Първо си помислих,че ще видя нова порция розов цъфтеж :mrgreen: ама не... ти си вече там.Честито за новото жилище.Живот и здраве ще се подредите,ще свикнеш и там или по скоро ще се научиш някак ,защото трудно се свиква на ново място,още повече в странство.
Само незнам как се свиква далече от любимите цветя :hmmm: но понякога се налага човек да прави някакви жертви в името на семейството. Поздрави на Реджи и целувки от мен :gush: :skiss:
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Ами има снимки които не съм качвала от лято 2015, но нямах време а за любимите цветя :cry: не питай ще ги гледам по снимките вече, и като се прибера лятото ще се грижа за това което е останало от тях. В името на семейството трябваше да се предприеме тази стъпка. Благодаря Лени ще го цунна :tzvetentze:
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
mama_li

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от mama_li »

Успех на новото място! На пролет ще чакаме снимки на новите местенца, за които щи си грижиш там!
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4883
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от dancheto »

Гюлче, успех на новото място! Нацелувай юнака и от мен! Не се притеснявай за цветята тука, все ще оцелеят, семейството е най-важно! :gush: :tzeluvka:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Мария Николова »

Много ще ти е трудно, Гюлче, поне половин година, но ти си гъвкава като тръстика, ще се приспособиш, ще свикнеш! Успех! Всички неволи ще отминат и ще ги забравиш. Ще остане най-важното, че всички сте заедно.
Ние сме винаги тук, до теб, само на една мишка разстояние. :lol: И те обичаме! :gush: И Реджи обичаме! :gush: :liubov2: :liubov:
Целувки и от мен по двете му бузки!!! :tzeluvka: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
GIOIA(Джоя)

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Гюлче,желая ви много щастие и късмет на новото място! :gush:
Сигурна съм,че е за добро! :daaa:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8217
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от дара »

Гюлсем и аз ти желая много късмет и щастие на новото място :tzvetentze: Сигурно сега ви е трудно,но полека-лека нещата ще се оправят,живи и здрави да сте! :tzeluvka: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”