Една сбъдната мечта

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от лалесъм »

Чудна, чудна е градината ти , Гюлче :liubov2:
Радвам се, че вече имаш настроение :tzeluvka:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Димана »

Гюлче, напълни ми окото и душата градината ти. :ieeee:
Благодаря! :tzeluvka:
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Благодаря на всички за хубавите думи, дадох много от себе си и духовно и материално за тази градина. Има много грешки, които трябва да се оправят. Не знам дали съм по добре в мен бушуват урагани, скоро ще се изяснят някои работи но животът ми и на семейството ще се промени на 100 %, това ще го изясня след време. Тази темичка ще ви напомня за мен, една жена която обича розите и стана повод много хора да бъдат зарозени. За пореден път съм благодарна, че ви има и съм част от това общество. :tzvetentze: :tzvetentze:
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Acebia
Кана кафе
Мнения: 637
Регистриран на: Мар 27, '11, 09:25

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Acebia »

gyulcem написа:Благодаря на всички за хубавите думи, дадох много от себе си и духовно и материално за тази градина. Има много грешки, които трябва да се оправят. Не знам дали съм по добре в мен бушуват урагани, скоро ще се изяснят някои работи но животът ми и на семейството ще се промени на 100 %, това ще го изясня след време. Тази темичка ще ви напомня за мен, една жена която обича розите и стана повод много хора да бъдат зарозени. За пореден път съм благодарна, че ви има и съм част от това общество. :tzvetentze: :tzvetentze:
Гюлсем, последните редове които си написала ме тревожат, за да не кажа плашат. Мога само да ти пожелая тези промени да са в положителна посока!
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Noel »

Гюлче,горе главата,момиче :tzeluvka:
Обичаме те,зад теб сме-не си сама,мисли само за това :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 230 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от darina1960 »

Гюлче, в тази ветровита септемврийска вечер снимките от твоята градина ми доставиха истинско удоволствие!
Искрено се надявам, че промените които очакваш ще бъдат положителни. Пожелавам ти го от сърце!
:tzvetentze:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от lenuza73 »

gyulcem написа:Благодаря на всички за хубавите думи, дадох много от себе си и духовно и материално за тази градина. Има много грешки, които трябва да се оправят. Не знам дали съм по добре в мен бушуват урагани, скоро ще се изяснят някои работи но животът ми и на семейството ще се промени на 100 %, това ще го изясня след време. Тази темичка ще ви напомня за мен, една жена която обича розите и стана повод много хора да бъдат зарозени. За пореден път съм благодарна, че ви има и съм част от това общество. :tzvetentze: :tzvetentze:
:| Гюлче звучиш така сякаш се разделяш с това място
Силно се надявам събитията от последните месеци да не са причина за тези думи и новините които очакваш са положителни .Искам да си тук и да показваш разкошната си градина.Бъди сигурна,че всички ние те подкрепяме :tzeluvka: Ти си душичка и заслужаваш само добрини :gush:
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Мили мои наистина, за жалост в името на семейството ще се наложи да оставя всичко зад гърба си, градина, роднини, България и да заминем при мъжа ми в Белгия в рамките на 1-2 години. Като замина няма кой да се грижи като мен за градината, на свекървата и харесва райгаз и вечно зелени дървета. А свекъра каза, че розите ми са грамадни и той като си тръгна ще ги оправи. Но какво да се прави, късмет.
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от lenuza73 »

gyulcem написа:Мили мои наистина, за жалост в името на семейството ще се наложи да оставя всичко зад гърба си, градина, роднини, България и да заминем при мъжа ми в Белгия в рамките на 1-2 години. Като замина няма кой да се грижи като мен за градината, на свекървата и харесва райгаз и вечно зелени дървета. А свекъра каза, че розите ми са грамадни и той като си тръгна ще ги оправи. Но какво да се прави, късмет.
В името на семейството дори си струва да се разделиш и със градината.Хубавото в случая е,че не заминаваш завинаги :nod: докато се обърнеш и ще се изтъркулят двете години. Жалко ,че ние ще се лишим от теб и прекрасната ти градина.
Свекърът ще ги гледа розите,не вярвам да затрие този рай :nod:
Късмет Гюлче :tzeluvka: ще се радвам да се появяваш от време на време тук :gush:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от elmaz »

Гюлче, не съжалявай за нищо!
Освен това ти предстоят нови предизвикателства,нови емоции, нови тръпки. Това те прави несигурна, но най-важното е да бъдете цялото семейство заедно. Освен това да знаеш от мен, че мечтите се сбъдват, така че сигурно след време ще пуснеш тук снимки от чуждоземната си градина, нищо, че сега това ти изглежда неизпълнимо.

Кураж и успех в новите начинания!
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”