Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Плевен

В момента няма активна благотворителна кампания.
Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Силвия »

12 лв за подвързията
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Гео, граф »

Доне, гениална си :sbear: :sbear: :slove: !!!

Разгледах как са правени досегашните благотворителни кампании. По-ясно и някак по-прегледно е когато всеки от нас, който предлага цвете или каквото реши ( както подвързията например ), да отвори нова тема, да покаже снимки, да обяви бройки свободни растения/вещи, да предложи начална цена и да определи срок на търга. След което да започне наддаването. Само че някой достатъчно вещ трябва да систематизира резултатите. В предишните кампании това е правила Равик. А сега :hmmm: ... Иначе и аз имам няколко стрепчовци и други китки, които ще предложа. Ще помисля и за книги. Има смисъл във всичко това, Дал, знаеш го добре ! Правим го за добра кауза и ти не се ангажирай с това :gush: :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от calico »

Гео, на мен не ми се четат сто теми с работи за търгове, така си е добре в една тема

15 лв за подвързията
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от vasileva »

vasileva написа:за мен - 6031 Irena, Crystal Beauty - светлия, Shenandoah Sugar Plum - тъмния . Браво Доне, добра идея!
пропуснала съм да напиша - 6031 Irena, Crystal Beauty - светлия, Shenandoah Sugar Plum - тъмния – трите за 50 лева
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Гео, граф »

Наддавам за 7047 Lisica - 15 лв.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
mimaflora
Баш кафе майстор
Мнения: 2126
Регистриран на: Дек 9, '09, 19:53
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от mimaflora »

Извинявам се,че не пуснах нова тема. Реших,че щом ще е търг за една и съща кауза, няма нужда.
Тъй като вече има наддавания, ако прецените за необходимо, моля модератор да отвори нова тема и да запази наддаванията. :tzvetentze:
http://www.delia.bg - Творческо ателие за ръкоделия
Аватар
donkata
Кана кафе
Мнения: 590
Регистриран на: Юни 30, '11, 15:30
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от donkata »

Гео, благодаря за оценката, но не съм чак толкова гениална. Просто в ежедневието си, се чувствам безполезна.

Реших да даря нещо, в което съм вложила много любов и грижи, та дано те се прелеят към Цвети.
За мен това е нещо като жертвоприношение. Дарявам това, което най-много обичам и се моля за живот, сила и енергия, за да се постигне желаното от всички.

Не съм мислила за организация, отчетност и други такива неща. Мога да измисля схема и ще се погрижа всичко да е явно и прозрачно. Не е редно сега да ангажираме Равик. Мога да направя он-лайн таблица и в нея ще отразявам всичко.
Не е нужно да има други теми.
Смятам, че всеки ще постъпи правилно.

Има няколко въпроса, които трябва да се решат, но трябва да помисля. Ще пиша, като ги формулирам.
Има 10 вида хора - такива, които знаят двоичната система и такива, които не я знаят.
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2441 пъти

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Мария Николова »

Додо, 20 лв. за 6034 Telma! :daaa: :ieeee: Браво, момиче! :sbear: :sbear: :sbear: И много хубаво го казваш, това е като подаря не купено за подарък, а нещо "мое", купено за мен и поело с времето в себе си нещо от мен.
Най-добре е всичко в една тема и който чете да има избор между различни по род предмети, или китки.

Изображение

Представям за наддаване 5 луковици лале Renown Unique с начална цена 10 лева, срок за наддаване до 4 юни 23.37 часа.

В края на срока за наддаване, трябва продаващият да определи кой е последният наддал най-високата цена и да обяви кой получава цветето/предмета и за колко лева. :nod:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Неделина
Виенско кафе
Мнения: 452
Регистриран на: Фев 24, '13, 09:07
Местоположение: София

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Неделина »

Дони, за находчивостта :sbow:
Прекрасно е , че и такива като мен, които нямат или по- скоро не се сещат какво да предложат, ще могат да се включат в наддаването за тези съкровища!
:daaa:
Неделина
Виенско кафе
Мнения: 452
Регистриран на: Фев 24, '13, 09:07
Местоположение: София

Re: Благотворителен търг за набиране на средства за КАИЛ-Пле

Мнение от Неделина »

s_t_m написа: Изображение

Представям за наддаване 5 луковици лале Renown Unique с начална цена 10 лева, срок за наддаване до 4 юни 23.37 часа.
Мария, 25 лв за Renown Unique.
Публикувай отговор

Обратно към “Благотворителни кампании и търгове”