Здравейте от Гоце Делчев

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15890
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 872 пъти
Получил благодарност: 1735 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Гео, граф »

Ха! Ами за седем години аз и собственото си име бих забравила :lol: :lol: ...

Радвам се, че си сред нас отново, Лили-Кичеста! Не изчезвай друг път за толкова дълго :swait: . И снимичици прелестни си показала :wooow2:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4448
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2200 пъти
Получил благодарност: 1017 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Polin »

Ей, Лиленце, ако знаех, че си имаш темичка отдавна да съм те сръчкала да я поизтупаш ... :svekurva: :gydigydi:
Добро започване на новата седмица, но ние не се задоволяваме с няколко снимчици(особено ако са кибритки) ;)
Цветята ти са прекрасни - обожавам клематиси, обичам розите и мушките харесвам :tzvetentze:
Давай още, сигурна съм че има какво да покажеш :tzeluvka: :zazaazaz: :zazaazaz:
Аватар
ki4esta35
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Фев 21, '18, 13:15

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от ki4esta35 »

Гео, граф написа: Май 17, '21, 09:42 Ха! Ами за седем години аз и собственото си име бих забравила :lol: :lol: ...

Радвам се, че си сред нас отново, Лили-Кичеста! Не изчезвай друг път за толкова дълго :swait: . И снимичици прелестни си показала :wooow2:
Благодаря ти, Гео, граф, обещавам, няма да изчезвам, ама с голяма чета е така. Все едно са ме взели извънземните и чак сега ме връщат!
Много готино чувство... :lol: :ieeemyzh:
Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Аватар
ki4esta35
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Фев 21, '18, 13:15

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от ki4esta35 »

Polin написа: Май 17, '21, 15:17 Ей, Лиленце, ако знаех, че си имаш темичка отдавна да съм те сръчкала да я поизтупаш ... :svekurva: :gydigydi:
Добро започване на новата седмица, но ние не се задоволяваме с няколко снимчици(особено ако са кибритки) ;)
Цветята ти са прекрасни - обожавам клематиси, обичам розите и мушките харесвам :tzvetentze:
Давай още, сигурна съм че има какво да покажеш :tzeluvka: :zazaazaz: :zazaazaz:
=
Поли :), ако знаеш как броя всяка пъпчица в градината, чак ми иде да ги разчепкам, за да цъфнат по-бързо!


Изображение

Изображение

Изображение
Ето малко зокумени цъфки! ❤ :wooow2:
Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4448
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2200 пъти
Получил благодарност: 1017 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Polin »

ki4esta35 написа: Май 17, '21, 20:59 Поли :), ако знаеш как броя всяка пъпчица в градината, чак ми иде да ги разчепкам, за да цъфнат по-бързо!


Изображение

Изображение

Изображение
Ето малко зокумени цъфки! ❤ :wooow2:

:omgoo: Лили, уцели ме право в :sheart: Страхотни са! Сега ако им кажеш и именцата .... :mrgreen:
И аз почти като теб - обикалям ги всяка свободна минутка... ама хайваните се надуват :lol:
Имам чувството, че пъпките не мърдат :angelche:
Аватар
ki4esta35
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Фев 21, '18, 13:15

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от ki4esta35 »

:ieeee:
Polin написа: Май 17, '21, 21:10
ki4esta35 написа: Май 17, '21, 20:59 Поли :), ако знаеш как броя всяка пъпчица в градината, чак ми иде да ги разчепкам, за да цъфнат по-бързо!


Изображение

Изображение

Изображение
Ето малко зокумени цъфки! ❤ :wooow2:

:omgoo: Лили, уцели ме право в :sheart: Страхотни са! Сега ако им кажеш и именцата .... :mrgreen:
И аз почти като теб - обикалям ги всяка свободна минутка... ама хайваните се надуват :lol:
Имам чувството, че пъпките не мърдат :angelche:
Розовия и е даден за Професор Гранел, ама дали е той.... Жълтия би трябвало да е Сувенир от Канарските острови, макар че прилича много на Мария Гамбета, а шаренкото ми е пълна изненада, кой ми го е дал да е жив и здрав, мисля че е Симие! :ieeee: :ieeee:
Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Аватар
ki4esta35
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Фев 21, '18, 13:15

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от ki4esta35 »

Малко снимчици от скромната ми градинка! :sflower: Толкова обичам да е събота...и всичко да е нацъфтяло!!! :slove:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4448
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2200 пъти
Получил благодарност: 1017 пъти

Re: Здравейте от Гоце Делчев

Мнение от Polin »

Ехеее, и при теб се е зацветило, Лили :wooow2: :liubov:
Чудесни са :slove:
Ама само толкова ли :svekurva: Давай, снимай и показвай...да им се радваме :zazaazaz: :zazaazaz: :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”