СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Димана »

Най-после и аз да ви се "отчета" с усмивките от моя фотоапарат.
Само усмивки да беше...А то и рожден ден, имен ден, настроение и цветя, естествено. :D
С Ани се чудехме дали сме улучили заведението, защото снимката на входа, беше правена през време, когато имаше листа.
Обаче гледката на двора ни навя мисълта, че сме на прав път.
Изображение

Влизаме вътре и ни посрещат познати и непознати физиономии, ама на всички е изписано щастие.
Първо видяхме рожденичката и съпругът и, който стана герой на деня, че ни я доведе от мнооого далеч.
Изображение

Оказа се, обаче, че имаме и именничка - Саша.
Изображение

Започна се великато местене на маси, за да се съберем всички заедно. Скрихме погледите на сервитьорите, защото те твърдяха, че е невъзможна тази подредба. ;)
Да, ама не. Не знаеха, че си имат работа с жени, които намират място в най-невъзможни позиции на всяко цвете, хеле пък роза. :D Успяхме !!!
Изображение

Среща на високо равнище...
Изображение

Среща на емоционално равнище...
Изображение
Такава среща имаше Оркуд с всяка участничка в срещата, защото подари на всички девойки полускъпоценни камъчета, като обясняваше за тяхното послание.
Моето се оказа много ценен от китайците камък, направо китайски диамант. :D

Хубавото ми впечатление от срещата се засили и от присъствието на младите господа, придружаващи darina1960. Разбрахме, че били и участници в градинарските подвизи на Дарина.
Изображение
Вижда се и Мария, която щрака красивите госпожици, които бяха с майките си.
Надяваме се да ги хване и тях "цветарската болест". :stiskam:

Ценни съвети от тежката артилерия.
Изображение

Грийни със заветните резници. Само вижте latoyasz колко внимателно ги пипа.
Изображение

Ето и още снимки, които нямат нужда от коментар.
Изображение

Изображение

Изображение


Спирам дотук, засега, защото Tiny Pic нещо засече.
To be continued
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31746
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1122 пъти
Получил благодарност: 2757 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Маги, и преди теб, май вчера, някой попита "Кой изяде логото и кафяната чашка?" Отговорих с ЛС. Сега виждам, че е трябвало тук да отговоря.
Всички помним, че след като направихме фотосесиите на тортата, когато дойде време за поднасянето й, бе отнесена в кухнята и от там Мими, сернитьорката поднесе пред всеки чинийка с парче торта. След като преди обед в кухнята очистих гроздето от лоши зърна тук-там, вече не съм ходила в кухнята. До последно бяхме с Димана, Грийни и Цветница и оставих на тротоара Цветница. Ние не сме видели и тогава нито какво е останало от тортата, нито какво е станало с логото и чашката.
Което означава, както писах и вчера, че за ЧРД5 на форума, ще искаме тортата да се реже пред нас ;) и предварително ще имаме публична яснота :swait: какво ще правим с чашката и логото. :daaa:
До ЧРД50 вече ще сме :hihihi: отработили и най-невероятните детайли!!! :daaa: :angelche: :angelche: :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от calico »

Мери, да не би тия смотани сервитьори там да са ни изяли логото? :svekurva:
и не върнаха нищо от тортата?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31746
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1122 пъти
Получил благодарност: 2757 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Браво, Миленче! Най-сетне да се види, че и китки сме си разменяли! :lol: :ieeee: :tzvetoman:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Магдалена »

:hihihi: :hihihi: Хи-хи-хи! Калико,ами ако са ги изяли,може да са прихванали от цветарската болест!!А,дано! :daaa:
Мери,аз затова попитах,защото някой преди мен питаше! ;)
Момичета,пък масата на двора дали някой я разчисти,че беше в доста неугледен вид,когато аз се "измъкнах",ама не се включих в почистването! :oops: :oops:
И браво на Диманка ,че е качила снимки на работния ни плот,че тук имаше питащи-неверници!! :nod: :nod:
Последно промяна от Магдалена на Ное 26, '13, 13:23, променено общо 1 път.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Tanet »

Мария, за ЧРД 5 може и мацка да изскочи от тортата, знае ли се :hihihi: :ieeee:

ПП то 5 трудно май ще става на торта, та може тортата да е чаша пълна с крем и веки да получи резенче от нея.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31746
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1122 пъти
Получил благодарност: 2757 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

calico написа:Мери, да не би тия смотани сервитьори там да са ни изяли логото? :svekurva:
и не върнаха нищо от тортата?
Нека да са го изяли, Ани, нека!!! :stalking: :twisted: Маги пише, че логото не се яде, сами са си докарали сюргюн и постоянно присъствие в кенефа!!! :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
ПП то 5 трудно май ще става на торта, та може тортата да е чаша пълна с крем и веки да получи резенче от нея.
Лесно може да се направи 5. Първата част на тортата ще е с обикновена кръгла форма, от която ще се изреже излишното от затворения кръг и в горната част една проста геобразна част. Така сглобената петица се украсява и ще изглежда като цяла торта. Ама те, майсторите на торти, си знаят и без да им ръся акъл. ;) :lol:

Не, не, не мацка! При толкова много мацки във форума, ще трябва някой як градинар да изскочи от тортата! :angelche: :angelche: :angelche: :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от orkud »

s_t_m написа:
Не, не, не мацка! При толкова много мацки във форума, ще трябва някой як градинар да изскочи от тортата! :angelche: :angelche: :angelche: :angelche:
Първо, от опит да кажа, че целия персонал яде торта после, то беше ясно от началото още, като видях парчетата. Държала съм заведение и знам добре навиците.
Ама да им е сладко де, само язък за логото, ако бяха казали, щяхме да им отрежем, ама логото да не пипаха :angelche:

И относно предложението за градинаря, добро ееее, много е доброоо, браво на Мария, направо отвсякъде прозира организаторския ти опит :angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31746
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1122 пъти
Получил благодарност: 2757 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

то беше ясно от началото още, като видях парчетата.
Абсолютно права си!!! Две такива парчета са колкото едно прилично парче. Е, хайде, да са живи и здрави! :D Тортата беше неустоима наистина! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Elyza »

Бих искала да благодаря на всички усмихнати приятели, които срещнах. На Мария за перфектната организация, подаръка и за хубавите снимки.
Беше ми много, много приятно. И имам един незабравим спомен.
Нека пак да се видим живот и здраве. :dovolen: За тортата и градинаря съм "За!" :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”