Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от calico »

Имаш Блу фор Ю, Иванинче, много прекрасна роза :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
troll

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от troll »

Брях!
Тя и ягодки похапва, а наще само цъфтят, като рози!
Честито!
Туй ли е първия "урожай"?
Вкусни ли са ?
:potekoha:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

calico написа:Имаш Блу фор Ю, Иванинче, много прекрасна роза :daaa:
Благодаря Калико ...вярно че така беше,...а е голяма кукличка и даже като си я поръчвах я харесвах по- вече от Очи за теб ...ама хайде викам си да не остана назад - форумният ни свят беше полудял по тия Очи , та имам и нея! :mrgreen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от troll »

А за спиреята ....
заповядай в моя виртуален двор да ти покажа нещо.
:nod:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

troll написа:Брях!
Тя и ягодки похапва, а наще само цъфтят, като рози!
Честито!
Туй ли е първия "урожай"?
Вкусни ли са ?
:potekoha:
....не- не ,... не така Трол :x ...в моята градинка още от вратата ще влизаш със поплюване /а аз не усетих такова нещо във пространството/... много бърже ме ловят уроки...имам лош- тъжен спомен от това :cry: !
...а иначе ягодките , от Мерка са супер на вкус - три сорта са - и силно ти ги препоръчвам!...дай и адрес на лични , и тя ще ти изпрати коренчета - каквото и да видят очите ти по широкият свят бг. момченце...не се отказвай никога и от нашенккото , от него по- хубаво няма! :daaa:
...опп-а-а-а...в коя посока забих пък сега !?!? :mrgreen:
...не ,това не е съвсем първият ми урожай , имам едни малко по- дребнички и по- ранни ,...а и твоето време с ягодките ще дойде / не се натъжавай/ , нали знаеш - малко по- късно ...но винаги идва! :tzvetentze:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

...И отново пътувам към своят пълен разцвет....Прекрасно е да се събуждаш сутрин в този мъничък рай - а вечер да се завръщаш морен и да отсядаш в него и да забравяш всичките налегнали те неволи!... :daaa:

Изображение
новият ми катерач Лагуна ...А!.. :shock: .фотнала съм и колата на Нетуоркс/със стълбичката отгоре/ , звъннах им заради повреда в телевизията - и те се озоваха на третата минута! :daaa: - нямат грешка !
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

...и рози ...рози...до безкрай :hmmm: - дните ми на белият свят няма да ми стигнат за да ви ги покажа... :hmmmmmm: и не дублирам никоя!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
...не , това не е Крейзи фор ю, а една нейна братовчедка .

Изображение
това е Крейзито - миналогодишна снимка обаче :hmmmmmm: ...сегашната е с две цветлета на върха - прави височина ...катерач е!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
и моят Амадеус /червен катерач/...успешно презимувал , за разлика от капризния Айсберг - поизгубил цветния си разкош , заради някоя друга измръзнала пръчка. ;) ...тази година няма да се срещнат и няма да сплетат ръце на арката! :snif:
Изображение
ох ...и няма как да не обърна очи към нея...държи ме здраво в своя плен :x
Изображение
и живичката ми любов в цвят лилав!

Изображение
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
bell

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от bell »

Люляковата фея между розите е много, много сладка :liubov2: розите, цветята чудесно е :tzvetoman:
а, ти домати та ... домати и пак домати, та домати и домати :mrgreen: ама спри се :gush: Тази невероятна Лагуна, която се е разцъфтяла при теб да вземеш пак да я снимаш в близък план и далечен и на фокус и всякак :potekoha: ще се смилиш, защото моите са орязани и искам да се радвам на вашите :angel2:
Доматите ги снимаш в профил, детайл, лехичка и какво ли не, а за розите по една бегла снимка и айде стига ви толкова. Ако, не се поправиш влизам в доматената тема и пиша че искам рози, рози и ще разваля дисциплината :mrgreen: :gush:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

bell написа:Люляковата фея между розите е много, много сладка :liubov2: розите, цветята чудесно е :tzvetoman:
а, ти домати та ... домати и пак домати, та домати и домати :mrgreen: ама спри се :gush:
Доматите ги снимаш в профил, детайл, лехичка и какво ли не, а за розите по една бегла снимка и айде стига ви толкова. Ако, не се поправиш влизам в доматената тема и пиша че искам рози, рози и ще разваля дисциплината :mrgreen: :gush:
...нИдей така bell....не ми причинявай това ...обещавам да се поправя :eeeh: ...само не разваляй дисциплината в доматената тема , че и двете ще ни изправят наказани до стената , пък на мойта възраст - вече не ме държат краката ! :mrgreen:
Ма доматите са моето препитание , сега тази вечер по изключение ям кюфтета - щото свърших кауфландските си доматки , но утре като си купя , кюфтетата ще има много да чакат да ги ям! :x
Ами правя снимки и на цветята си. :mrgreen:
Те и моите рози бяха жестоко орязани пролетта - по на две , три пъпки от земята , всичко беше чернилка (изсъхнали) и сега са доста ниски храсчета , но надявам се да се оправят през лятото. По таз причина нямат особен цъфтеж и много за показване ...за разлика от доматите! :mrgreen: ...
А за катерача Лагуна мога да кажа че се държа геройски през зимата без никакво измръзване , възхитена съм от него! Също така издържлив на мраз се оказа при мен и Еден. ...но за бг. катерачите ми от играта на късмета- таман три лилави и беличкият ми Айзберг дошъл и той по погрешка при мен - никаква похвала - а бяха направили триметрови дебели пръти и всичко пролетта беше чернилка (сухо). Изрязах ги до земята и сега ще правят отново пръти и ще цъфтят в някой друг живот! :angel2:

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

има още много за показване ...само да разцъфтят! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
stardust
Дълго кафе
Мнения: 133
Регистриран на: Юли 6, '14, 19:37
Местоположение: Dobrich

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от stardust »

Разкошни са тези рози. Пускай още снимки моля, да плакнем очите. :nod: А тези хубавици как се казват? Изображение Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от calico »

Иванинче, пиши имена моля те, имаш приказно гледани и красиви рози. Някои ги разпознаваме, някои не, но ти пиши на всички имена, някой може да си разпознае неразпозната роза в твоите снимки, нека имат имена
Верче, това е чипъндейл, страхотен. втората може да е всяка, такива червени са стотици

онова живо люляково цвете да го намачкаш хубаво :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”