Имаме потребител с няколко ника

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
elena kirilova

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от elena kirilova »

предлагам наистина да се приключи
няма нужда от скандали и конфликти
имаме да садим рози ... :ieeee: :ieeee:
толкова време избирахме луковици ,рози и друг храсталак
е,сега всичко едно по едно пристига
лично мен това ме зарежда положително
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от katia »

Аз мисля, че ако някой е решил да се заяжда, ако не в тази тема ще намери друга тема и друг начин. На мен лично ми стана гадно защото в самото начало не се каза какъв точно е проблема и толкова. И много момичета, които по някаква причина имат 2 имена решиха, че става въпрос за тях без да са направили нищо лошо и аз съм си забравяла паролата например и съм се регистрирала втори път някъде, без да искам да навредя на никой и всеки се чуди какво толкова лошо е направил. Щом правилата не забраняват да имаш повече от едно име, значи проблем няма според мен. Но пък моята баба съдеше за хората из село по градините им...имат ли много цветя, добре гледани, за нея тези хора бяха добри, не можело зъл човек да отглежда цветя, те щели да умрат. Умно жена беше баба :nod:
Та мисля, че проблема вече е решен и забравен. Стахотна група сте...т.е. сме щото и аз се броя тук :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”