Meteo, двор и Трол

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от ivanina »

troll написа:тва горното го оскубах.....
Ся сме на друга вълна.
https://youtu.be/FFK8ITJRxJk
...А !? :hmmm: ...ами тук що така!?!? :shock: ....нищо не виждам! :x ...абсолютно нищо!!! :evil:
В моето зрение ли е дефекта , или в телевизора - отсреща!?!? :hmmm:
:mrgreen:
...Трол това горното като си го оскубал , кажи поне какво друго си насял - щото то стана ясно че няма да го видим ...
...ама да вземеш да си отключиш клипа , и да не си такава цънцара ...няма да го изядем!!! :svekurva:
...Боже-е, в какво превърна тази Канада този човек, ама аз отпреди тук у нас ,не те помня такъв бе !?!? :hmmm:
...туй ша е то - северния манталитет , на заключеният достъп! :hmmmmmm:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

грешката е в телевизора на ютууб.
Пак си ъпгрейтваха приложениицето и стават странни неща.
Качих аз видеото, а те две.Триинах едното и ся ги няма и двете.
:mrgreen:
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

Пак качих едно, а са две, ма тоз път не ги трия!
https://youtu.be/hSOVyMNA6zE
Обаче изгорях! От слънцето....
Ягодките са показали мънички (1 см) зелени листа и сега е момента да махнем изсъхналите стари. Таз година няма много жертви, но на мен не ми поникнаха нито собсъвените, нито купешките семена на ягодки.
Така, че може би ще си купя растения.
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

Днес ми беше полов ден:
https://youtu.be/D3CkIKnlyo0
Заебах всекаква работа!
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от ivanina »

Я, какъв прекрасен пролетен ден ! И сенникът вече вкаран в употреба над барбекюто... :daaa:
...а парниците стоят ли , стоят празни! :x :hmmm: На фона на тази приказна пролетна картина, в сезона когато всичко се възражда за нов живот... - да обърнеш гръб на големите си градински мечти , да изоставиш експерименталните си доматени постижения - и да изпитваш остра липса на дъжд , това съвсем не значи че си мързелив , ленив или безотговорен! Ти просто си влюбен! :mrgreen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

Ам'чи то аз съм перманентно флюбен.
Туй няма общо със селското стопанство.
А само подготвям, а не сея, щото нямам грам доверие на тукащното време.
Статистиката твърди 1816 на 10 юни са паднали 25 см. сняг из тука.Аз им вярвам.
2002 година , 17 септември.
Ще ходя до магазина, на 250м.
Вънка е слънце! 26°С! Слизам от трети жетаж и преди да излеза навън вече няма слънце.
проверявам си пощата.
Като излизам навън има много силен вятър и сняг.
Виелица!
Аз се прибирам тичешком.
Качвам се на третия етаж и почвам да обеснявам на МЖ че вън има буря и сняг и виелица.
Тя поглежда през джама, а навън е слънчево и казва нещо от типа, че местното вино не ми понася.
:mrgreen:
Миналата година до около 10 януари си беше доста топло, а после февруари колко беше студен не е истина. Колегите на Ботан обсъждат дали да ни не турнат у зона 4 зарад туй.
Аз размразих земята иновативно, но много дървета нямат листа.
Нормално земята тук замръзва на около метър дълбочина, а тази година почти двойно.
Миналата година загубих предната каталпа нана, а сега съм почти сигурен че ме напусна и задната , специоза.Туй ще е много неприятно.Детенце го отгледа като влезнахме в таз къща от семенце. Туй не е дърво, а символ.
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от ivanina »

troll написа:Ам'чи то аз съм перманентно флюбен...........................................................................................................................................................
Миналата година загубих предната каталпа нана, а сега съм почти сигурен че ме напусна и задната , специоза.Туй ще е много неприятно.Детенце го отгледа като влезнахме в таз къща от семенце. Туй не е дърво, а символ.
:mrgreen:
Радвам се за теб , така трябва да бъдат всички! :daaa: Видиш ли някой че е щастлив , не е нужно да питаш : ама какво , защо и как !? :hmmm: ...причината е винаги любов/без значение към какво или пък към кого/и твоето излъчване прави щастливи и хората край теб/без значение познати , непознати , приятели или пък неприятели/...
Искам да изкажа и моето съчувствие към загубата на любимите ти дръвчета ...спомням си покрусата ти миналата пролет по каталпа Нана ,а ето сега се случва същото и със Специоза...Не е добре , когато символа на нещо важно и значимо в живота ни ни напуска - това за мен е вид знамение ! :hmmm: ...знак, поднесен ни от съдбата .:hmmm: Ти може и да не можеш да разчетеш знака , но от тук аз го виждам ясно /написан с едри букви/ и е към добро - а то е че , че това Специоза дръвченце , засято от малките ръчички на твоето някога малко детенце , днес умира защото - символът на семейната ви любов , малката ви обичана от вас птичка - днес е станала вече голяма женичка , която пък много скоро ще си свие свое семейно гнезденце , в което и тя като мама и тати ще си отгледа своето малко детенце! :mrgreen:...това успях да разчета... :hmmm:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

Листа от лалета имам много, но лале - само едно отпред и една пъпка отзад.
Изображение
Deleted User 1445

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от Deleted User 1445 »

За лалетата не знам, но чемширите са супер :daaa:
troll

Re: Meteo, двор и Трол

Мнение от troll »

:mrgreen:
мерси!
Ето я чемширената ферма. Тя е отзад, между ягодките и съседа.
Скрита.След като ги развъждахме в земята и открихме, че педя чемшир има метър и половина корен.
Кубичен метър имам предвид!
:svekurva:
След туй почнахме да ги бучим в саксии.
Те си оживяват при минус 40 и като навали дъжд и замръзне цялата саксия, а на тях изобщо не им пука.
Имах някъде страшни снимки как са замръзнали.
:shock:
Изображение
Заместих отпред две рози с чемшири.
Щоти ми измръзна Айсберга, дето го дават за зона 3 с лека защита, а зона 4 - без.
А аз съм зона 5!
:ufff:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”