Пролетна Флора

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора

Мнение от Titi »

Водолейче, сега се връщам от Флората, твоя бял амарилис който търсиш го видях на две места. Имаше го на щанда на М М, а второто място е на гърба на Люлинци, към Сортови семена, вчера в навалицата не бях забелязала, че има един мъж дето продава, ама те май са си нещата на Люлин. Амарилисите са на земята, в два кашона, от огромните луковици, единия кашон с чисто бял, пишеше, че е гигантски или нещо подобно, струваше 6 лв. Днес понеже бях с майка ми наблегнахме на семена от домати, краставици, сладка царевица и други подобни. Но съм особено щастлива от находката си на ММ, ето, даже я снимах, да ви се изфукам
Изображение
Другата ми находка са микс различни цветове от ето този дребничкия ирис, пакет от 15 луковици за 3 лв.
Изображение
Впечатли ме, че неговите луковици приличат на тези на лалетата, съвсем различни от другите ириси. И са покарали :dovolen:
Много от асортимента се е разпродал, отидох за още ранункулас на щанда, от който купих вчера, сандъчетата вече бяха празни. Бегониите на щанда където се продаваха по 1.50 също бяха на свършване.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Пролетна Флора

Мнение от vodo-leika »

Днес бях на снежната Флора. :dovolen: Е, всичко е опоскано! :twisted: Амарилисът ми беше свършил, но го намерих в магазина на Сортови семена и утре ще си го взема.
Иначе имаше амарилиси по 3 и 6 лв. на гърба на люлинци.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Пролетна Флора

Мнение от Titi »

Не намерих къде да пусна тази информация, пък не ми се отваря нова тема. Целта ми е хора, които не са прочели или чули за тестването на сирените да не се уплашат и притеснят. Ето официалното съобщение:

"Точно в 11 часа в 10 големи града на България ще прозвучи сиренен сигнал.
Пробата на звука на оповестителните уреди е в изпълнение на Наредбата за ранното предупреждение и оповестяването при бедствия.

Сирени ще звучат в София, Бургас, Русе, Кърджали, Смолян, Плевен, Варна, Пловдив, Пазарджик и Монтана.

От Главна дирекция "Гражданска защита" припомнят, че системата трябва да бъде тествана 2 пъти в годината - на 1 април и 1 октомври.
"
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”