Прости ми, Боже, за поръчките

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от ToBo »

Радвам се, че стигнах до момента да обикалям с някоя китка из градината и да се чудя къде да я сложа :lol: Но се замислих, че вариантите са 2 :hmmm: Единият е да съм поумняла и да искам да ѝ избера правилното място :nod: Това добре :daaa: Значи ще спра да пълня градината и ще си купувам само каквото ми харесва/трябва :dovolen:
Обаче вторият е да съм се заразила от тая болест с лакомията :ufff: Тогава ще трябва да правя като Нини и да хвърчат тревни чимове :snif:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от МГХ »

Честна дума ,вече ще има въздържание. :daaa: Само китка за празно място или вместо нещо друго , което съм махнала. Или почти.Обещавам .
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от Noel »

МГХ написа:Честна дума ,вече ще има въздържание. :daaa: Само китка за празно място или вместо нещо друго , което съм махнала. Или почти.Обещавам .
Ти да не слиза да огледаш зеленината в колата :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от МГХ »

ММ ме помоли да му направя мъничко място за кактусите ,че и те трябва да пътуват .Аз поразместих ,но забравих ,че имам един кукуряк , голямото чудовище от Мария /кортадерията / ,която започна да расте в кашончето,,малко подаръци и мъниците от поръчката на Надин . И утре пак ще размествам.Сложна работа. :hihihi:
elena kirilova

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от elena kirilova »

днес споделих на Бел ,че имам голям проблем :hmmm: :lol: :lol: :lol:
просто не знам какво да искам,май вече нищо не искам и това ми е проблема :mrgreen:
така ,че садете си мечталките и да не ви пука,че някой се чеше по главата в знак на съпричастност или на умопомрачение/негово! /
ще свикне да копае дупки безропотно и безмълвно :hihihi:
denitsavm

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от denitsavm »

elena kirilova написа:днес споделих на Бел ,че имам голям проблем :hmmm: :lol: :lol: :lol:
просто не знам какво да искам,май вече нищо не искам и това ми е проблема :mrgreen:
...

Охххх, това наистина е проблем :eeeh: Намирай си мотивацията някъде из цветните каталози, че да не изпаднеш сега в някоя депресия :o :gush:

Аз вчера обикалях цветни щандове с джуджето на ръце и то много учудено ми казва "Мамо, ми тук всички цени са в паундове!" - ми какви да са, бре Ники, няма да са в левове,я., а то - "ми може и в пенсове да са, ама тия не са" ... ееех, де да можеше ..., ама току събирам по нещичко :angelche:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от краси кубарелова »

Милички, май можете да постите, но не и от китки, а? :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от calico »

Дени, джуджето много нахитряло :liubov: , да го гушнеш от мен, еййй, кога порасна това дете. На коя поръчка с рози беше целия в торф и бодили и омърлявен? сладур :tzeluvka:
Дени, да пратим нещо с куриер, или поща, а? Ми то само транспорта плащаме, може да е по-малко от ония паунди там...

Лени, що си се депресирала така и нищо не искаш? аз сега имам нова страст- иглолистните. Трудна работа, не им разбирам. Пък и то не е роза, на втората година и да пълни очите. Ще ги чакам сега десетина години :stiskam: Обаче с терапевтична цел става.
Одеве наредих саксийките из двора, 22 броя. Ми то не се забелязва че има нещо такова, може още да поеме.
Пък ти, Ленко, тъй ли нямаш едно местенце за алпинеум, ей на, и човека ти е под носа, и за теб лечебна страст и красота
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
elena kirilova

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от elena kirilova »

:tzeluvka: :tzeluvka: хич ,хич даже не съм се депресирала
много съм си добре :dovolen:
обаче сега съм на фаза строителство и ремонти :hihihi:
и една скрита и далечна за мен наслада,много години минаха докато усетя нейния вкус
Става дума за почивка!
замислила съм да попътувам малко
да видя друг свят
инак поръчките тука си ги следя,не се отказвам
няма място за рози,но пък имам да озеленявам ,в истинския смисъл на думата
чимширчета,пинуси,всякакви други дребни иглолистни
elena kirilova

Re: Прости ми, Боже, за поръчките

Мнение от elena kirilova »

Дени,да пратим вярно нещо от тука
какво ти се иска
ама ми се струва май наскоро чух ,че при вас е още много студено
то кога да го посадиш,кога да цъфти
има ли изобщо слънце :svekurva:

Калико,аз те следвам с формираните градинки/така ли се казваха :hmmm: /
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”