Разни и безобразни предложения

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Fado »

Пете и аз се дразня много от, например - мелодий, мафий, симфоний и т. н. Също и когато се пише Вие при обръщение към повече от един човек. На всеки му се е случвало да прави печатни грешки, но правописните са недопустими. :nod:
Едно е да пишеш неграмотно, защото си си... неграмотен, а съвсем друго е преднамерено да се правиш на такъв.
И аз се изкушЕвам да изпростЕвам на моменти, но се старЕМ това да се случва по-рядко. :mrgreen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от johnstalker »

Викаш, редно си е на се налгаси у форумот да си има и граматико-правописен пъдар?! За да нема мелодий и мафий? :angelche:
Според мен ако некой парадира толкоз много с грамотноста си тук (изключвам някаква олимпиада по български език), то той (или тя) ще остане неразбран. ;) :hihihi:
Иначе е много важно да се пише граматически правилно.. улеснява се и граматически правилното четене после ;) :mrgreen:
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Fado »

johnstalker написа:Викаш, редно си е на се налгаси у форумот да си има и граматико-правописен пъдар?! За да нема мелодий и мафий? :angelche:
Според мен ако некой парадира толкоз много с грамотноста си тук (изключвам някаква олимпиада по български език), то той (или тя) ще остане неразбран. ;) :hihihi:
Иначе е много важно да се пише граматически правилно.. улеснява се и граматически правилното четене после ;) :mrgreen:
Не, не викам, защото ако има граматико-правописен пъдар, в горното ти писание ще открие една камара от грешки, а то мен ме кефи (е, не винаги, де). :hihihi:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от 5ia »

Не искам да получавам в пощата си съобщения от форума, когато имам лични. Обаче не намирам къде е изключването. Някой да ме насочи, моля :dovolen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от johnstalker »

Те тук: http://forum.hobbykafe.com/ucp.php?i=173" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от 5ia »

Аха, аз това го намерих. Обаче не ми е ясно това ли"Уведомявай ме за нови лични съобщения:" да размаркирам :oops:
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от toni »

Потребителски панел - Настройки на форума - Уведомявай ме за нови лични съобщения: Не
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от 5ia »

Благодаря :dovolen: . Обаче ми пиши едно лично след минута, че да се проверя ;)
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от zmei4o »

да сложим в темата за концентрациите на торовете едно мнение отпред със лист с концентрациите ;)
да не ги търсим из мненията ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от ptiholov »

Предлагам да няма скрити потребители.Нека всички се виждат,когато са във сайта. :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”