Разни и безобразни предложения

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от zmei4o »

от lila » Вто Ное 24, 2009 9:33 pm
Ако е възможно при "клик" върху "линк" да се отваря в нов "таб".
Как ли ще звучи това на български без чуждиците
отговор на гатанката:
Ако е възможно при "цъкване" върху "връзка" да се отваря нов "прозорец" 8-)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от dora »

zmei4o написа:
от lila » Вто Ное 24, 2009 9:33 pm
Ако е възможно при "клик" върху "линк" да се отваря в нов "таб".
Как ли ще звучи това на български без чуждиците
отговор на гатанката:
Ако е възможно при "цъкване" върху "връзка" да се отваря нов "прозорец" 8-)
Тъкмо щях да искам превод. :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
icegirl
Kъсо кафе
Мнения: 95
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от icegirl »

Извинете ме аз сега го разучавам форума а и съм си заплес,ама не видях тема КАФЕ или нещо такова и бутонче за да си коригираме мненията ,примерно като съм се представяла съм писала ЗДРАВЕЙТЕ,искам да си сменя заглавието както всички са си написали никовете
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от admin »

icegirl написа:Извинете ме аз сега го разучавам форума а и съм си заплес,ама не видях тема КАФЕ или нещо такова и бутонче за да си коригираме мненията ,примерно като съм се представяла съм писала ЗДРАВЕЙТЕ,искам да си сменя заглавието както всички са си написали никовете
Редакцията на мнение е активно половин час, след това вече не може. :) Ще ти оправя заглавието. ;)
Иначе, то цялото е едно "кафе" ;) , но предполагам това, което търсиш, е тук: http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=8" onclick="window.open (this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Titi »

Възможно ли е лентата с аватарите да е от ляво, че нещо много ми накриво така. Аз съм визуалист и първо поглеждам аватара, после чета мнението, до ника изобщо не стигам. Стига и останалите форумци да нямат нищо против, разбира се.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
zetka
Kафенце
Мнения: 48
Регистриран на: Ное 30, '09, 12:12

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от zetka »

Ей Тити, и аз първо гледам аватара и все очаквам да видя една елегантна дама в червено, пък ти какво си си сложила ! :shock: Нямате сходство с това същество.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Titi »

zetka написа:Ей Тити, и аз първо гледам аватара и все очаквам да видя една елегантна дама в червено, пък ти какво си си сложила ! :shock: Нямате сходство с това същество.
:dovolen: нямам идея къде е онзи аватар, остана някъде там из миналото. Сега къде да ти търся елегантна дама в червена рокля, а?
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Мария Николова »

zetka написа:Ей Тити, и аз първо гледам аватара и все очаквам да видя една елегантна дама в червено, пък ти какво си си сложила ! :shock: Нямате сходство с това същество.
Ама никакво сходство :mrgreen: !!!Барем червена роза да беше :liubov: , ако е заради единия червен цвят! ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Titi »

s_t_m написа:
zetka написа:Ей Тити, и аз първо гледам аватара и все очаквам да видя една елегантна дама в червено, пък ти какво си си сложила ! :shock: Нямате сходство с това същество.
Ама никакво сходство :mrgreen: !!!Барем червена роза да беше :liubov: , ако е заради единия червен цвят! ;)
Урааааааа, Блу е запазила стария ми аватар, ама колко само се израдвах, ако зна :ieeee: етеееее
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Milena Orchid
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Ное 26, '09, 18:09
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Milena Orchid »

Ееее това е вече нещо друго :nod: Тити, тоя дявол хич не ми харесваше, а и въобще не ти отиваше ще знаеш.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”