Разни и безобразни предложения

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
денси
Кафевар/ка/
Мнения: 784
Регистриран на: Сеп 18, '10, 20:58

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от денси »

:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от botan »

Със сигурност ще има, ама:
1. Щом съм ги събирал тея семена значи искам растенията, просто нямам възможност да си ги отгледам, пък да продавам, а поле да искам от тях не върви.
2. Има семена, които са събирани от дивата природа, не мога да продавам нещо, което не е мое.
3. Аз какъвто съм продавач....

Мислил съм и за подаряване, но тогава не са чак толкова сериозни нещата, пък аз все пак държа на тези семена. Със сигурност има и всеотдайни хора, но по един начин гледаш едно растение, което е паднало от небето и по съвсем друг някое, за което си се изръсил.
Insta: ex_hort
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от vodo-leika »

Имам предложение - може ли да си изберем някой, който да "почиства" темите? Говоря за например новопоявилата се тема за училището и тнт. Добре би било, ако някой има техническата възможност да я изтрие, защото е глупава, очевидно не на място в нашия форум. Има ли някой такива правомощия, не съм наясно?
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Di_Va »

Водолейче, то има хора с някакви права :hmmm: ама до къде могат да се намесват, не зная.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от botan »

Съгласен съм, че може би е по-подходяща за откровения.ком или някой подобен сайт, но има две възможности: или да е базик, от неособено успешните, или момичето да има някакви сериозни психични/физични проблеми. Ами ако не е базик наистина ли ще откажете да подадете ръка на човек в нужда (моля да не се интерпретира в контекста на темата :mrgreen: )?
Insta: ex_hort
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17036
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Миша »

vodo-leika написа:Имам предложение - може ли да си изберем някой, който да "почиства" темите? Говоря за например новопоявилата се тема за училището и тнт. Добре би било, ако някой има техническата възможност да я изтрие, защото е глупава, очевидно не на място в нашия форум. Има ли някой такива правомощия, не съм наясно?
Аз и Дени имаме модераторски права,но само за секция поръчки,в останалата част на форума единствено Равик може да трие ,и мен страшно ме дразнят подобни навлеци,единственото,което можем да направим до появата на равик е просто да не пишем в темата и тя да потъне
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от Мария Николова »

Миша написа:
vodo-leika написа:Имам предложение - може ли да си изберем някой, който да "почиства" темите? Говоря за например новопоявилата се тема за училището и тнт. Добре би било, ако някой има техническата възможност да я изтрие, защото е глупава, очевидно не на място в нашия форум. Има ли някой такива правомощия, не съм наясно?
Аз и Дени имаме модераторски права,но само за секция поръчки,в останалата част на форума единствено Равик може да трие ,и мен страшно ме дразнят подобни навлеци,единственото,което можем да направим до появата на равик е просто да не пишем в темата и тя да потъне
Точно така, Мише! - :slips:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от admin »

Дени има права за целия форум, но не смогва и говорихме да направя още един-двама модератори. Имам предвид конкретни хора, но не смогвам да поговоря с тях и затова се бавя.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от admin »

Дала съм модераторски права и на ljuboznatelna, и на botan. Ако имате нужда от някаква редакция, можете да се обръщате и към тях. Все пак дайте им малко време да се ориентират и да поемат въздух. :)
Ljuboznatelna, Ботанчо, благодаря Ви, че поемате тази отговорност. :liubov:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Разни и безобразни предложения

Мнение от botan »

По случая сънувах кошмар, че някой е публикувал някаква синингия, която убийствено прилича на ахименес и аз не знам дали наистина е синингия и къде за бога да я прехвърля.... Беше много травмиращо! :lol: :lol: :lol:
Бил съм дълго време модератор в акваристичния форум, имам права и в европейския форум за геснериеви, така че функциите и опциите са ми известни и съм що годе ориентиран. Единствения проблем е, че не влизам в много от темите, така че ако някъде възникне някакъв проблем, уведомете ме. :daaa:
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”