Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

е, за божура трябва време :lol:
сега е така :angelche:
Изображение
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Margaritenia »

Мдам, красив е:) изумявам се на пролет от силата и желанието за живот на всички онези тревисти растения с презимуващи коренища, които изчезват напълно през зимата:) днес се радвах на хостичките, едва забележими в пръстта!
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Тутти »

Пак хубави снимки има от една любима градина. На мен този начин на снимане с леко замъгления фон много ми допада. И лалетата са чудесни. А емблематичния божур е станал по-голям и сега ще има много въздишки по него като цъфне.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Garden-to-be :)

Мнение от calico »

Тутти, то и аз много харесвам снимките със замъгляването на задния фон, много са красиви, а Маестра е просто маестра в тая работа.
Проблема е, че очите ни не виждат така, пък аз искам да видя градината така, както Лоис я вижда когато е там :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Напротив, Калико, точно така виждат очите ни :) когато гледаш лалето, не виждаш фона отзад. И когато искам да ви покажа лале, или някоя друга тревка, точно такъв селективен фокус може да съсредоточи окото там, където съм решила. Пробвай, погледни едно лале, и без да местиш очи се опитай да "видиш" наоколо :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Garden-to-be :)

Мнение от calico »

Знам скъпа ми Маестра, и все пак не виждам мъгляво, някак си фона е там със всичките си цветове. Ама моля те, не спирай да снемаш по твоя начин, аз го харесвам, даже много. Просто отвреме навреме давай малко панорама и простор, че при теб всичко е удивително хармонично, и искам да го видя. Еееех, кога ли ще я видя тази градина не с очите на фотото :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1440
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 327 пъти
Получил благодарност: 456 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Ема »

Страхотни снимки, Лоис :liubov:
wenche

Re: Garden-to-be :)

Мнение от wenche »

Lois написа:
Изображение
Огромна наслада за очите и душата са снимките ти, Лоиз. :liubov:
И какво е това сребристо великолепие моля ?
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Ооооо, това ми е от Лалето, май брунера се казва. Принципно трябва да е с по-едри листа, но е още прясно наболо. И на мен много ми харесва! Даже разсъждавам дапя принтна тая фотка :)
Ема, Тути :) :liubov2:

Калико, за мен ще е голяма радост да я видиш не през фото, ами планирай де :)
Deleted User 5091

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Deleted User 5091 »

Лоис, Вдъхновителко, всичко е прекрасно- то изчанчени лалета, то масив от мускари/ще го копирам ;)/, то приказни снимки, а ако знаеш миналогодишният рожец, който ми подари как ме усмихва всеки път като го погледна как се е разпрострял :angelche:
Аз ще съм последната с цъфнали лалета, но се наслаждавам на вашите :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”