Чаени клечки за Ники ІІ

Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Marti »

Тамън си идвам от село,ходих на проверка
И аз ще изпратя, ама наесен
Маман ми е уморила Ф7 и съм много нещастна
Изображение
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2773
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 131 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от vladislava78 »

Мария брой ме и мен! :daaa: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31743
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1115 пъти
Получил благодарност: 2736 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Мария Николова »

Ах, драги ми и мили ми госпожи и госпожици девойки - трогвате ме! :gush: :tzeluvka: Знаех си аз, че мога да ви се надявам! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Чакаме септември, значи! :daaa: :daaa: :daaa:
Дал, бях си купила вкоренител и някоя от девойките ме пита "защо ти е?" Казвам "може да ми потрябва, може на друг да потрябва - няма да артиса." Значи за чаените клечки съм го купила! :daaa: :lol: Пък не, че мразя розите, даже много им се радвам във вашите градини! :slove: Но в двора нямам място за тях и само затова се вардя. А кър голям! Там даже и за рози има място! :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от краси кубарелова »

Аз се бях изсилила, че ще осигуря на Мария необходимите резници от ЧХ. :oops: Но, бях разбрала 17-18, а се оказаха много повече. :snif: :oops: :ufff: Съжалявам, Мария, че се предадох :snif: Но щом Мария е публикувала тук темата, със сигурна, че опитните розарки ще я засипят с резници от ЧХ. :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
denitsavm

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от denitsavm »

Мария, резници колкото щеш ще пратим. Обаче :!: чх ще станат рози след поне 4 години :hmmm: Имате ли толкова време?
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от rumivarna »

Мерчо, и мен ме брой с клечките :hihihi: Имам 12-13 ЧХ и ще ти пращам, но най-рано края на септември! И да имаш едно на ум - ЧХ са най-капризни за вкореняване! Но както гледам ще събереш клечки да бучкаш и да остане, така че страшно няма. Бучкай на по-гъсто, че да има мегдан което отпадне да разреди до нужното реда :liubov2:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от краси кубарелова »

краси кубарелова написа:Аз се бях изсилила, че ще осигуря на Мария необходимите резници от ЧХ. :oops: Но, бях разбрала 17-18, а се оказаха много повече. :snif: :oops: :ufff: Съжалявам, Мария, че се предадох :snif: Но щом Мария е публикувала тук темата, със сигурна, че опитните розарки ще я засипят с резници от ЧХ. :tzvetentze:
. Но пък моите са вкоренени вече, напролет ще цъфнат. Щом ще има капково напояване, няма да има проблем с млади рози или резници :stiskam:
Светът е пълен с непознати хора...
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от краси кубарелова »

Баба едно време викаше- квото мале най мразиш , туй ти дома иде :angelche:[/quote]
А моята баба викаше "Човек за смеха си се жени"
:lol: :ieeee: :hihihi: :liubov: :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31743
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1115 пъти
Получил благодарност: 2736 пъти

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от Мария Николова »

denitsavm написа:Мария, резници колкото щеш ще пратим. Обаче :!: чх ще станат рози след поне 4 години :hmmm: Имате ли толкова време?
Дени, има поне 20 години време!!! :lol: Пък само да се вкоренят, още преди да са станали "рози", ще СА индикатори, сиреч, ще си изпълняват функцията. ;) :daaa: После с течение на времето, Ники ще си вкоренява периодично клечки, та като се гътне някоя роза, да я подмени с готова роза. :nod:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Чаени клечки за Ники ІІ

Мнение от milena02 »

Ама то на Мери не й трябват да цъфтят и да красят полето, а да боледуват и да привличат гадините. Обаче пък... след 4 години... 105 рози в лента! И после пак ще разправя, че не гледа рози да й се смеят хората.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”