УРА! УСПЯХ :-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Силвия »

Изображение
Розичка, Маца и кошница бъз - заготовка за сироп, който вече е готов и е супер. Тази роза нарастна неимоверно бързо - стана толкова голяма за една година.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Силвия »

Изображение
Този, който обича да лети над нас. По някой път го прави и в неделя в 8 сутринта :-)


Ох, нахапаха ме комарите... лека нощ на всички :zzz:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Силвия »

Преди време, по повод мои снимки, някой попита : тази градина няма ли си тема? Има си, как да си няма, но от представянето не е ползвана. Днес, от позицията на времето, самото представяне ми изглежда по детски възторжено. От тогава много време мина, много неща научих, имам много нови приятели.
На този етап мога да кажа – да, успях! Успях с малкото си познания и от една гола поляна да направя градина. Тази градина няма нищо общо с първоначалните ми планове за нея. Според тях в нея трябваше да има езерце с лилии, дървено мостче и други такива. В крайна сметка нищо от това го няма (засега). Вечно заети в работа нямахме време да направим план, та камо ли да го осъществим. Направихме някакви грозни цветарници от бордюри по краищата на поляната, които и до ден днешен се чудя как да скрия. Отгоре на всичкото те трябваше да са на различни височини, но майстора не разбрал. Но въпреки всичко това, аз си харесвам градинката. Вярно, не е това, което си представях, но е част от мен.
А пък аз се радвам, че съм част от вас :D

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5633
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1734 пъти
Получил благодарност: 1965 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Тутти »

Вярно е,успяла си и то как!!! Иначе щеше ли онзи ентусиаст да прелита рано-рано да погледне красивата ти градина?Разбирам го много добре.А и снимките ти са изключителни.И с това си успяла.
denitsavm

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от denitsavm »

Силви, градината ти е прекрасна и носи твоя дух! :liubov: Отдели малко време и си направи тема в Нашите албуми, наснимай я от всички ъгли и ни достави удоволствието да я видим накуп :angelche:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от liubami »

Силве,любима ми е твоята градина.Показвай ни я по-често !!
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от iv.tarlen »

Силве, какво стана с водните лилии?
И мен ме чакат около 3,4 години за да кажа ура, почти успях!
Много е красиво има въздух.
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от маргото »

Напротив, много добре се е получило! :daaa:
Чакаме още красота от градината и нова тема...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15887
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 864 пъти
Получил благодарност: 1729 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Гео, граф »

Хехе, Силвенце, виждам ''нова'' тема, виждам ник ''Силвия'' и си викам: Я, ама как така има втори ник ''Силвия'', нали си имаме нашето Силве :hmmm: ? Чак като я зачетох и видях датите, разбрах, че е твоята :lol: :lol: :lol:...

Да ви разкажа малко за дома на Силвия. Не знам каква е била градината й преди три години, но сега е страхотна - лично мога да го потвърдя :nod: ! В тази градина не се пръска с химикали, живеят всевъзможни животинки, а стопаните й са безкрайно усмихнати, мили и гостоприемни хора. А какъв дом има Силвето :potekoha: :potekoha: :potekoha: ! Тя мълчи и не казва нищо по този въпрос, но аз ще кажа - там има невероятно красиви стари мебели, изумителни бюфети от масивно дърво, изящни дивани и кресла със старинни дамаски. Стените не се виждат - целите са покрити с картини, навсякъде има картини - освен в стаите, има и по стълбището към втория етаж, май и в баните имаше. А колко е сръчна и изобретателна, какви идейни неща прави с ръцете си домакинята :shappy: ! Обаче е срамежлиииивааа :sblush: и рядко показва туй-онуй от сътвореното от ръцете й. Аз например лично съм дълбоко и завинаги влюбена в едно напукано черчеве, но млъквам :slips: ... Тя да си каже всичко :arrow: :hihihi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1441
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 336 пъти
Получил благодарност: 458 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Ема »

Гео, граф написа:.....там има невероятно красиви стари мебели, изумителни бюфети от масивно дърво, изящни дивани и кресла със старинни дамаски. Стените не се виждат - целите са покрити с картини, навсякъде има картини - освен в стаите, има и по стълбището към втория етаж, май и в баните имаше. А колко е сръчна и изобретателна, какви идейни неща прави с ръцете си домакинята....
О-пааа, какво чета тук :potekoha:
Силве, моля те, моля те :stiskam: да покажеш :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”