На диета съм

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: На диета съм

Мнение от Blue sky »

имах предвид че 100 гр сурово жито и сваряват и става примерно половин кило храна за ден, а не че е 100 гр сварено жито
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: На диета съм

Мнение от Bi_ »

Блу,повече от достатъчно е количеството на храната.След втория ден аз не мога да изям и 2/3 от порцията.По-точно това,което съм си приготвила за 2 дни го ям 3
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: На диета съм

Мнение от lila »

Абе ... как ще го ядете това нещо :hmmm: аз съм голяма здрава жена - искам здрава храна :hmmm:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: На диета съм

Мнение от Blue sky »

така ме наболява крака, че съм готова и трева и да паса само, само да помогне :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: На диета съм

Мнение от Росица »

lila написа:Абе ... как ще го ядете това нещо :hmmm: аз съм голяма здрава жена - искам здрава храна :hmmm:
Кое е здрава храна? :?:
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: На диета съм

Мнение от Росица »

lila написа:Абе ... как ще го ядете това нещо :hmmm: аз съм голяма здрава жена - искам здрава храна :hmmm:
Кое е здрава храна? :?: И здрава жена, пълна ли означава? Ако е така, опитай с тази храна, ще ти е по-леко, много по-здравословно е, а и да си "здрава жена" в тоя смисъл, не е най-доброто... Промяната на мисленето е на първо място, описания начин на хранене далеч няма да навреди. Наднорменото тегло е предпоставка за много болести, когато те дойдат е вече късно.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: На диета съм

Мнение от lila »

Пълна ли? :lol: :lol: :lol: Много поздрави :lol: :lol: :lol: Здравата храна е голяма пържола с чаша хубаво вино. Тази година, както и миналата не съм боледувала :tzeluvka:
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: На диета съм

Мнение от toni »

lila написа:Абе ... как ще го ядете това нещо :hmmm: аз съм голяма здрава жена - искам здрава храна :hmmm:
Е кое ти е голямото :lol: , я къв си пътпъдък (ааааа, очите, да, може), по-здраво от житото- нема
Bi_ написа:Настройвай се бързичко :D .От 3 .02 е
Блу,100г сурово жито

Ама виж Фадо какво дава
http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-luna ... ndar-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;
значи или на 31-ви януари (май е раничко) или на 29-ти февруари (немаме тази година такъв ден)

Май тази диета не вАжи за 2010
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: На диета съм

Мнение от johnstalker »

Според мен килограмите могат да ре регулират от бройката на глистите които отглеждате! :hihihi:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: На диета съм

Мнение от nel4o »

:lol: :lol: :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”