На диета съм

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: На диета съм

Мнение от Satori »

Тони Димитрова не си ли запази килата? Тя там ли ги свали?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: На диета съм

Мнение от johnstalker »

Satori написа:Тони Димитрова не си ли запази килата? Тя там ли ги свали?
Не знам, но мога да ви кажа какво забелязах при една такава програма. Започва в началото на лятото, когато по "Златните" няма още туристи. Клиентите са обикновенно - скучаещи финансово обезпечени домакини, застаряващи и понаедряли бизнес дами и тук таме по некой гей от арт средите. Повечето от матроните са там заради 'жигулитата' които щъкат из курортното градче, обикновено съсредоточени около хотела на 'отслабващите'. На тях въобще не им пука за килограмите, те са там само за разтоварка. Наблюдавал съм ги как 'гладуват' около блюда обсипани с мръвки и питиета, точно на 200-300 метра от 'отслабващият' център. ;)
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: На диета съм

Мнение от Bi_ »

johnstalker написа:
Bi_ написа:
johnstalker написа:Един кратък и бърз въпрос: - Някой да познава пациент минал през прословутият дебелариум на д-р Емилова, които да е свалил и запазил после теглото си?
Свалил-да,даже няколко,но запазил дългосрочно -не :D
А знаеш ли колко излиза двуседмична програма? :D И какво мислиш за клиентите на подобни чисто бизнес-разтоварващи занимания?
Някъде бях срещала цени,не помня точно колко ,но супер невъзможни за мен.
Когато човек има проблем с метаболизма и не си промени режима на хранене завинаги,това ,двуседмичното,си е излишен срес
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: На диета съм

Мнение от Fado »

Bi_ написа:
Fado написа:Акаква е тази житна диета? :hmmm: Раздуй малко... :dovolen:
Това е по Дънов.Изобщо не съм запозната с учението му,но смея да твърдя ,че диетата е невероятна.Започва се от първия ден след пълнолунието през февруари и продължава 10 дни.Яде се 100г жито,3 ябълки ,9 ореха и малко мед на ден.След втория- третия ден така се чувствам ,че ми иде да летя дет се вика.Не знам дали споменах,че това е пречистваща диета.И ефектът :shock: :shock: .Кожата ми става една такава мекичка , че и косата даже се променя.Да не говорим че кръвното ми се нормализира(аз съм с ниско),Бодра и работоспособна съм и най-важното-нищо не е в състояние да ме ядоса.Пробвала съм и през есента,но тогава ефектът не е същия.Може и въпрос на нагласа да е
Много ти благодаря! :tzeluvka: Точно пречистваща диета ми трябва. До февруарското пълнолуние ще имам време да се настройвам психически. :D
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: На диета съм

Мнение от toni »

Ама кажете кога е то. И аз ще се зачистя. Меда към житото ли се добавя. А кафета, чайчета... без захар, разбира се, може ли
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: На диета съм

Мнение от Blue sky »

и аз ще го направя, звучи ми добре, не разбрах, житото, е сварено 100 гр, или 100 гр сурово се вари и колкото излезе :hmmm:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: На диета съм

Мнение от Bi_ »

Настройвай се бързичко :D .От 3 .02 е
Блу,100г сурово жито
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: На диета съм

Мнение от Fado »

toni написа:Ама кажете кога е то. И аз ще се зачистя. Меда към житото ли се добавя. А кафета, чайчета... без захар, разбира се, може ли
Ето един календар с фазите на луната и т. н. :dovolen:
http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-luna ... ndar-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: На диета съм

Мнение от Blue sky »

сурово звучи достатъчно :nod: ще го пробвам задължително :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: На диета съм

Мнение от Fado »

Ама как сурово? :hmmm: Не е ли по-добре да се остави да покълне преди това? :hmmm: Че то как се дъвче, не е ли много твърдо и гадно? :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”