За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от maili »

Мисля че ще стане интересна тема и ще има много различни мнения.Много бих искала да ги видя.Аз ще се включа по късно,че имам работа сега. :oops:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от mal4o_vasil4o »

Е,Пете,ти си на ход,после сме ние :D
Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от Titi »

Аз не.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от al.yank »

Аз вярвам...твърде умерено :mrgreen:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
mama_li

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от mama_li »

Аз пък вярвям.
Имам приятелка, не от детските години, а от годините по разпределение. Времето и животът ни разделиха, в смисъл не сме в едно населено място, но това ни най-малко не се отрази на отношенията помежду ни. Във всеки момент можем да се потърсим и да си помагаме при нужда. Най-хубавото е, че дори след много дълга раздяла разговора помежду ни тръгва така, все едно сме спрели за минутка. Даже много пъти нямаме нужда от много приказки. Хубаво ни е заедно, дори за да помълчим.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от lila »

А може ли да уточним леко какво всъщност означава приятелството и какво доброто познанство и какво се очаква от приятел, както и от познат, с който поддържаш добри отношения :hmmm:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от ravik »

Аз май имам много приятелки. :oops: И всичките си ги харесвам. :dovolen: Единствената причина да не си говоря с всички за всичко, е че като кажа на две от тях едно и също нещо и се уморявам да го обяснявам и на останалите, ама намирам пък други неща, които да им кажа на другите и така. :D Според мен е нормално отношенията да са на приливи и отливи - в един момент си по-близък с една от тях, защото имате сходни проблеми примерно (като примера на 5ia), в следващия има нещо друго, което имаш да споделиш с другата и тогава споделяш с нея. :dovolen:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от Moria »

Нямам причини да не вярвам.
Да не вярвам в приятелството между жени за мен означава да не вярвам в приятелството въобще. Ако едно приятелство не може да съществува, най-малко можем да търсим причината в пола на действащите лица. :mrgreen:
Изображение
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от orkud »

Аз също вярвам. Не че не съм се разочаровала, не че не съм плакала, не че не съм се чувствала ограбена и наранена. Но да не вярвам в приятелството, за мен означава, че не мога да вярвам дори на себе си. Та как мога да си мисля, че мога да бъда добър човек и добър приятел, ако не вярвам в това. Нима аз съм единствения добър човек на света? И единствения приятел? Дори ми е смешно да си го помисля! Вярно е, че приятелите са малко, а познатите много, но добрите хора, приятели или не ги има и просто трябва да се намерят :liubov:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За приятелството.Вярвате ли в приятелството между жени.

Мнение от lila »

5ia написа:
lila написа:А може ли да уточним леко какво всъщност означава приятелството и какво доброто познанство и какво се очаква от приятел, както и от познат, с който поддържаш добри отношения :hmmm:
Ами аз като че го уточних в края на предишния си пост. С добри познати можеш да споделиш разни неща. На приятел можеш да кажеш абсолютно всичко.
Благодаря че ми отговори. При мен някак са леко поразмити понятията. Аз пък се позамислих каква жена ще е жената без тайна ... И си признавам, че имам проблем с доверието :nod: няма човек, на който да се доверя напълно. Не познавам такъв. Пробвала съм да се полу-доверя и ... фал след фал :nod: затова аут.
Последно промяна от lila на Яну 7, '10, 11:53, променено общо 2 пъти.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”