Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11815
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Силвия написа:Не че е точно генерален проблем, ама защо от вчера като натисна цитирай, цитата не ми излиза в прозорче, а някак незабележимо, само с едно quote отпред.
Така според мен не се вижда добре, че ползвам мнението на някого и/или му отговарям.

Вероятно си дялнала някой ред от цитатя. ;) Гледам работи си, а и няма как да не.. :stiskam:
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Технически проблем

Мнение от setipeti »

Информация

Посочените думи са игнорирани: чесън
Вие трябва да въведете поне една дума за търсене. Всяка дума трябва да съдържа най-малко 3 букви и не трябва да надхвърля 14 думи.
що е игнорирана думата чесън :hmmm: :angel2:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11815
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

setipeti написа:
Информация

Посочените думи са игнорирани: чесън
Вие трябва да въведете поне една дума за търсене. Всяка дума трябва да съдържа най-малко 3 букви и не трябва да надхвърля 14 думи.
що е игнорирана думата чесън :hmmm: :angel2:
Ако може един скрийншот да ми метнеш. Така не мога да разбера за какво става въпрос. :daaa:
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Технически проблем

Мнение от setipeti »

Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

:daaa: Опитай отново. :)
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Технически проблем

Мнение от Denis »

Сори, ама нещата нещо май не са така ;) ,
като искаш да видиш темите по - Виж собствените си мнения
и би трябвало да излизат хронологично не знам по какво /би трябвало по последните ти мнения - така си мисля ;) /
а в общия объркан кога и какво случай /за да е верно/ темите, по които си писал изобщо някога си,
иначе темата дето ми дава - какво сготвих днес :?: , дето изобщо не пиша по нея и ми я дава в първите пет :?:,
т.е по какво излизат
п.с. Може и да съм писала по нея- за готвенето, ама да е било - мин поне преди година, та да не е и повече 2-3 ;) ,
а и темата за френски рози 2013 :!: :lol:
а пък оттогава доста други мнения ще да съм пуснала
Въпроса е като искош да видиш темите по които си писал - те по какъв ред излизат :?:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
troll

Re: Технически проблем

Мнение от troll »

Когато избереш "Виж собствените си мнения" излизат всички теми по които си писала, все едно кога, а редът е според това, кога другите са писали в тях.
Идеята е, че ако си писала по някаква тема и има актуално, ново мнение то това ще те интересува.
Бъди здрава!
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Технически проблем

Мнение от setipeti »

Денис, ако искаш да видиш последните си собствени мнения можеш да го направиш, като си влезеш на профила(най-лесно от някое твое ново мнение) и от там в дясно избереше Виж всички мнения на потребителя
това ще ти е резултата за тебе конкретно.., подредени в хронологичен ред, както се виждат и темите, в които са писани съотв.мнения, можеш така да видиш и на всички останали.., ако търсиш нещо конкретно
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Технически проблем

Мнение от Bi_ »

Защо не мога да изтрия собственото си мнение :hmmm: Преди малко поради проблем с мишката ми поста ми излезе 2 пъти-исках да изтрия втория-тоест дублирания,ни не видях такава опция.
Аватар
Вискяр
Кафевар/ка/
Мнения: 709
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:49
Местоположение: В полите на Вискяр планина
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от Вискяр »

Кой прецака бисквитките?
През ден ми иска да влизам с парола.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”