Чушки и домати и други зарзавати

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от evita »

Баш тоя сорт е италиянски някакъв,но определено не съм много доволна от него.Плодовете са с много нежна ципа и ако не се консумират същия ден,на другия са на боза.(за протокола домата от снимката беше към половин кг).Също има голям зелен пръстен,а това си е фира :twisted: .
От 4-5 години не сея български семена,това което пише на опаковката не отговаря на съдържанието.
А тази година една съседка ми даде семе от нейните домати(увери ме че не са хибридни) , един домат-1 кило :ieeee:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31692
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1043 пъти
Получил благодарност: 2450 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от Мария Николова »

quote="evita"] А тази година една съседка ми даде семе от нейните домати(увери ме че не са хибридни) , един домат-1 кило :ieeee:
Кило домат
със цвят червен??? :shock: :potekoha:
Един за теб,
един за мен!!! :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от orkud »

s_t_m написа:
quote="evita"] А тази година една съседка ми даде семе от нейните домати(увери ме че не са хибридни) , един домат-1 кило :ieeee:
Кило домат
със цвят червен??? :shock: :potekoha:
Един за теб,
един за мен!!! :ieeee:
:lol: :lol: :lol:
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от mucunka »

Еви,ако искаш едри домати,си купи червен и розов гигант,а така също и биволско сърце,невероятен домат и като вкус и като качество.От него също има и розов и червен.Ще погледна точно имената и ще ти пиша.Мога да ти дам семена от един също много вкусен чушко-домат.Червен,изобилие от едър ,вкусен плод.Също и Наслада-нов сорт,едър,гладък,много здрав при съхранение .Аз харесвам само едри сортове,с дребни семки и меснати,както казват при нас.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от evita »

Муцунка,тая година ще сея от съседския вид.Насладата я опитах,хареса ми,но доматите на съседката са по-големи :twisted:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от 5ia »

Баба ми му казваше Гигант на тоз домат. И наистина имаше по кило. А аз като че напоследък много се кефя на ромчетата. Е, мама ги отглежда, не аз. Обаче пък на теория съм много подкована ;)
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от ravik »

Ще дойдем за салатката. :hihihi: Да не беше пускала тези снимки - ако не спретнем една лятна среща в твоята градина, те пък на. :lol: :hihihi:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от evita »

ravik написа:Ще дойдем за салатката. :hihihi: Да не беше пускала тези снимки - ако не спретнем една лятна среща в твоята градина, те пък на. :lol: :hihihi:
Това е супер идея :nod:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от lila »

evita написа:
ravik написа:Ще дойдем за салатката. :hihihi: Да не беше пускала тези снимки - ако не спретнем една лятна среща в твоята градина, те пък на. :lol: :hihihi:
Това е супер идея :nod:
Като се появим, да не се окаже, че си "за малко" до София :lol: Аз не пия много :oops: нито ям много :oops: и не съм някоя разбрана да каже човек нещо :angelche:
тез градински домати
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чушки и домати и други зарзавати

Мнение от orkud »

mucunka , чакам сортовете с нетърпение и пиши от къде си ги купила, за да не стане разминаване :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”