Петунии

Публикувай отговор
Аватар
Анета
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 85 пъти

Re: Петунии

Мнение от Анета »

Даринче много са ти хубави петуниите! Как ги запази толкова свежи в тази горещина? Моите спряха на цъфтят. Хем ги засенчвам.Тъкмо им се радвах,сега са само листа. :ufff:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 234 пъти

Re: Петунии

Мнение от darina1960 »

Анета написа: Юли 24, '23, 16:32 Даринче много са ти хубави петуниите! Как ги запази толкова свежи в тази горещина? Моите спряха на цъфтят. Хем ги засенчвам.Тъкмо им се радвах,сега са само листа. :ufff:
На пълно слънце са от изгрев до 15-16 часа. Даже ги поливам през ден. Аз не съм постоянно там.
Но на всяка поливка слагам по една капачка тор за цъфтящи. Използвала съм на всякакви фирми.
А веднъж в седмицата слагам кристалон. В началото зелен, като зацъфтят - бял. И от време на време пръскам с Моспилан да не хващат белокрилка.
Но това на снимката не е точно петуния а е Petchoa. Не са му толкова лепкави листата. Много е ефирно. И ми е от Миша. А ги гледам по съветите на Деси - desi_slava.
Сега ти показвам петуниите, които са ми в града. Те са "друга бира". И те са от Миша.

Изображение

Сега са още по-обемни и дълги, но не ми се слиза на пътя да ги снимам, а от терасата не става.
Аватар
Анета
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1000
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 85 пъти

Re: Петунии

Мнение от Анета »

Благодаря! Страхотни са!
Публикувай отговор

Обратно към “Цветя в сандъци”