Рози за жега, пек и фурна

Публикувай отговор
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Рози за жега, пек и фурна

Мнение от pipike »

lenuza73 написа:Изображение Хайнц Винклер ,в края на юли ,на пълен пек ,не отсипва ,сама се прочиства
Ели много я обичам но си има и друго име - Hommage a Barbara ( Heinz Winkler )
Аватар
janethd
Кана кафе
Мнения: 670
Регистриран на: Юли 26, '15, 21:02
Местоположение: Димитровград -България

Re: Рози за жега, пек и фурна

Мнение от janethd »

Това прегаряло,онова прегаряло ,тука сянка там сянка нагласях по часове...Дрън Дрън Ще местя аз всичко на 12ч пек това е
лалесъм

Re: Рози за жега, пек и фурна

Мнение от лалесъм »

janethd написа:Това прегаряло,онова прегаряло ,тука сянка там сянка нагласях по часове...Дрън Дрън Ще местя аз всичко на 12ч пек това е
Ако сравняваш едногодишни рози как се развиват на слънце и на сянка, разбира се, че тези на слънце ще те впечатлят повече. Розите по на сянка ще имат нужда поне от една година повече, за да настигнат другите. Може би не трябва да избързваш с генералните изводи, не че всеки от нас не го прави ;)
Аватар
janethd
Кана кафе
Мнения: 670
Регистриран на: Юли 26, '15, 21:02
Местоположение: Димитровград -България

Re: Рози за жега, пек и фурна

Мнение от janethd »

лалесъм написа:
janethd написа:Това прегаряло,онова прегаряло ,тука сянка там сянка нагласях по часове...Дрън Дрън Ще местя аз всичко на 12ч пек това е
Ако сравняваш едногодишни рози как се развиват на слънце и на сянка, разбира се, че тези на слънце ще те впечатлят повече. Розите по на сянка ще имат нужда поне от една година повече, за да настигнат другите. Може би не трябва да избързваш с генералните изводи, не че всеки от нас не го прави ;)

Да но дървото за сянка е Пауловния и направи сянка като орех и нищо не мърда ,а сега ще ги местя на следобедна сянка след 14-15ч дотогава ще са на пек
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”