Градината на Меги/Турция

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Diyana
Виенско кафе
Мнения: 350
Регистриран на: Ное 2, '11, 15:08
Местоположение: Пловдив

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от Diyana »

Това е страхотно Меги, страхотно...честито да ви е на всички...горкия човечец, може пък на тия години вече да му е писано спокоен живот да живее...Ей Господ е събирач...оправи ми деня, Меги :tzeluvka: Пък и е кадърен...ех, че хубаво!!!Ама и вие сте хора с главно "Х"...малко хора биха прибрали непознат от улицата, само защото бил казал, че е добър и работлив...ама вие сте го прозрели, браво!!!
Аватар
secret_rose
Кафевар/ка/
Мнения: 724
Регистриран на: Яну 29, '13, 15:13
Местоположение: Турция, залива Сароз

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от secret_rose »

Ако не беше добър и работлив тукашните селяни нямаше да му помагат. В тази част на Турция никой не може да оцелее ако не е читав. Ние не си заключваме колите и къщите, няма хърсъзи и вандали. Както беше едно време в България е... Човекът е толкова старателен и работлив, че одеве го дърпах да седне да пийне един чай, да почине малко. Спокойно можеше да иде да седне някъде и да проси, но по нашите улици просяци няма...
Много съм щастлива, че го открихме, понеже си разбира от работата, не знам в движение ли се е научил тук по дворовете или още от Румъния, понеже е образован човек, но много му се радвам... много ще науча от него.
И защото е сам самичък в чужбина. Аз знам какво е...
Сега повярвах, че и моя двор ще заприлича на градина вече :liubov2: Скоро ще мога и да снимам, ще има какво...

:tzvetentze:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от ljuboznatelna »

Меги, разчувства ме :tzeluvka: Много се радвам за вас! :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от calico »

Еййй, Меги :tzeluvka: :ieeee: И на мен ми светна деня, много много радостно ми стана заради теб и този човек. Да го поздравиш от мен специално, да е жив и здрав и да напрвите страхотно това място там
еййй че хубаво да имаш такъв помощник :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от Мария Николова »

Точно преди двайсетина минути Ники ми каза отново, колко се радва, че и двамата му пазачи цена нямат. Толкова е доволен от тях! Сами поискали да ги научи как да орязват ябълките и са отхвърлили вече повече от половината. Меги, това нещо с пари не се купува!!! Да се намерите двама души, които имате нужда един от друг и да се окаже единия точния човек за другия! Колкото се радвам за Кости, толкова и много, много повече се радвам за теб! Е, сега като вкарате градината в релси, вече ще активираме логистиката!!! И който иска да ти праща китки, ще ги приемам да ти ги препращам. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от mucunka »

Меги, няма нищо случайно в този живот.Наистина Господ е събирач! Коста се появява във вашия живот в точния момент! А вие отваряте пред него вратите на своя дом! На това му казвам аз взаимност!
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
secret_rose
Кафевар/ка/
Мнения: 724
Регистриран на: Яну 29, '13, 15:13
Местоположение: Турция, залива Сароз

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от secret_rose »

Да, няма нищо случайно...
Благодаря ви за милите думи :tzvetentze:
just

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от just »

Розичка, много се радвам за теб и новия ти помощник :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Направо предусещам как ще е натиснат "педала на газта" в твоята градина :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от libra »

Аз също се радвам,дано да сте се намерили :stiskam:
Аватар
secret_rose
Кафевар/ка/
Мнения: 724
Регистриран на: Яну 29, '13, 15:13
Местоположение: Турция, залива Сароз

Re: Градината на Меги/Турция

Мнение от secret_rose »

Благодаря ви :tzvetentze:
Кости е супер. Окоси тревата, зачисти, измаза с вар дръвчетата, сега оправя обърнатите градинки - чисти трева и заравнява, после ще подготви мястото за зеленчука, а аз се въртя около него да му помагам ама само ми се смее :D Поне научих сума неща като съм край него. Човекът си планира работата и си я изпълнява в срок, явно разбра, че ако ме пита какво да работи, няма да мога да му кажа. Много съм доволна от късмета си да срещна този градинар. Изглежда и той е доволен да е тук, което наистина ме прави щастлива.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”