flora

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: flora

Мнение от Оля »

Великолепно е! Много ми е близко и наистина липсват снимки от твоята градина. Ще се радвам на по - чести и по - подробни репортажи!
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1401 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: flora

Мнение от daneda »

Флора, прекрасна градина!
И сега да ти се скарам за това, че пазиш тази приказка само за себе си и не искаш да радваш и нашите цветарски души!
Показвай по-често и повече от тази загадъчна градина! :gush: :tzeluvka: :gush:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: flora

Мнение от макс »

Направо унимех от таз красота Флора много ти е красиво :ieeee: :ieeee: :wooow2:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1730 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: flora

Мнение от Тутти »

И аз съм от заинтригуваните от тайната градина на flora. Преди доста години момичета от форума бяха направили репортаж от градината и още помня дограмите, сенчестите кътчета, розите. Мечтица, благодаря за това, че споделяш снимки, голямо удоволствие. Всичко много ми хареса, много..... И ще бъде жалко ако тази красота не се показва по-често.
Прекрасна градина, flora, градина създадена от естет.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: flora

Мнение от Emilly1212 »

Прекрасна градина, flora! :liubov: Гледах по няколко пъти всяка снимка, невероятно красиво е навсякъде! Моля те, качвай често снимки, да й се радваме всички! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2153
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 57 пъти

Re: flora

Мнение от flora »

На въпроса на marillia - да, диви еритрониуми са, но при мен им харесва и се самонасяват. Снимките ми се затриха от снимка бг и сега всички снимки са ми на телефона (има голяма памет), трябва да ги кача някъде и тогава ще показвам.В момента съм затънала в един ремонт и трябва да го приключа, та да имам малко повече време.
Шами, езерцето си го изкопах сама, защото никой не искаще да помага.Дъното е под наклон и в плитката част дълбочината е около 50см, а в дълбоката около 130см. ММ се включи със закупуването и поставянето на фолиото, с което е застлано езерцето. Чаплата и разни други декорации съм ги купувала от най- различни места, но къщичките за птички си ги правя сама. Тази година много съжалявах, че едни нахални сойки разбиха едната къщичка и убиха малките птички в нея. Съседските котки не идват в двора, защото имам котарак, но той е съвсем домашен и не се интересува от летяща храна.
Този път ще се постарая да видите градината ми каквато беше през миналите сезони, но ще е след седмица.
Изображение Изображение
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2698
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: flora

Мнение от marillia »

flora написа: Ное 16, '20, 18:58 На въпроса на marillia - да, диви еритрониуми са, но при мен им харесва и се самонасяват.
Чудесни са! И как са се разпръснали наистина :dovolen:
Аз сега си взех "купешки" и... ще видя напролет как ще се представят :stiskam:
Ще чакам с нетърпение снимките ти :tzvetentze:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: flora

Мнение от Shami »

Фло,и аз бих си го изкопала езерцето сама,стига да ме оставяха домашните да си го направя.
Така искам езерце.Но има време,да се надяваме,че един ден и аз ще си направя.Добре,че написа за наклона.
Има какво да науча още. :daaa: Чаплата много ми допадна.Ще си търся и аз такива декорации.И къщичка за птици бих си сложила.Обаче имам много котки и ми отпада като вариант.Изобщо при тебе е интересна градината,за мен е пълна с изненадващи идеи .
И ти благодаря за изчерпателния отговор. :gush:
На мен също ще ми бъде любопитно да видя още снимки. :daaa:
Когато можеш ,тогава. :daaa:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: flora

Мнение от Еличка »

:tzvetentze:
Приказно, даже магично!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: flora

Мнение от Гео, граф »

Ако знаете откога я ръчкам Флора да покаже приказната си градина, ама тя не, само за себе си я пази :svekurva: ... Ние как можем да качваме снимки, м :Kluc:... А какви детайли има, какви красоти и в градината, и в къщата, едни врати, едни правени от нея неща, дето ми останаха очите... Добре, че поне Оля е успяла да я пребори, та малко от малко да видят и другите това разкошество :sbrokenheart:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”